Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 9.8.2015
Atamalar
Allianz'a baş hukuk müşaviri
Allianz Türkiye'nin, hukuk bölümünün yönetimine Şebnem Karaduman getirildi. İstanbul Hukuk Fakültesi'nden mezun Karaduman, çalışma hayatına Finansbank'ta başladı. Karaduman en son Fiba Bank'ta görev yapıyordu.

Etiya'da bayrak değişimi
Kurumsal yazılım sağlayıcısı Etiya'da Ali Durmuş'tan boşalan CEO'luk görevini şirket kurucu ortaklarından Aslan Doğan üstlendi. Durmuş, şirketteki görevine İcra Kurulu Üyesi olarak devam edecek.

Finansinvest'e GM Yardımcısı
Pamir Karagöz, Finansinvest Parakende ve Varlık Yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu. ODTÜ İşletme mezunu Karagöz, bankacılık kariyerine Citibank'ta başladı. Ardından Barclays Emerging Markets Dubai Bölge Ofisi'nde Premier Bankacılık ve Yatırım Ürünlerinden Sorumlu Üst Düzey Yönetici olarak görev alan Karagöz, Mashreqbank'ın yeniden yapılandırma sürecinde yer aldı. Karagöz, en son Deloitte Türkiye'de çalıştı.

Gittigidiyor.com'a genel müdür
1 Ağustos 2015'ten itibaren GittiGidiyor Genel Müdürlüğü görevini Öget Kantarcı yürütmeye başladı. Koç Üniversitesi mezunu Kantarcı, iş hayatına Peugeot'da başladı. Ardından Turkcell, Estore ve Otto Group'ta çalışan Kantarcı, 2014 Ocak ayından beri GittiGidiyor'un Ticari Direktörü olarak çalışıyordu.

PhIlIp s'e pazarlama lideri
Phılıps Türkiye Tüketici Ürünleri Genel Müdürü Elvan Özkal, Philips Küçük Ev Aletleri Global Pazarlama Lideri oldu. Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji mezunu Özkal, aynı üniversitede Uluslararası İşletmecilik mastırı yaptı. Kariyerine AGB Anadolu'da Müşteri Temsilcisi olarak başlayan Özkal, ardından Wella, Eczacıbaşı, Innoworks, Solution People'da çalıştı. Özkal, 2010 yılından beri Philips Tüketici Ürünleri Genel Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

Vodafone'da üst düzey transfer
Vodafone İngiltere ve İrlanda Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörü olarak görev yapan Tolga Tomruk, Vodafone Avrupa Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörlüğüne getirildi. İTÜ Makine Mühendisliği mezunu Tomruk, MBA eğitimini University of Hertfordshire'da tamamladı. Tomruk, daha önce Beko UK, Arçelik, Kofisa Italia, Arctic ve Finansbank'ta üst düzey pozisyonlarda görev aldı.

Elite World Marmaris'e GM
Elite World Oteller Zinciri'nin ilk resort yatırımı Elite World Marmaris Otel'in Genel Müdürlüğü'ne, 39 yıldır turizm sektöründe görev alan Ali İhsan Bilgi getirildi. Marmara Üniversitesi mezunu Bilgi, Magic Seven Otel, Green Beach Resort, Mersoy Otel gibi bir çok otelde çalıştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN