Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 25.10.2015
Atamalar
Alcatel-Lucent'te üst düzey atama

Uğur Terzioğlu Alcatel-Lucent Teletaş Türkiye ve Azerbaycan Kurumsal Müşteriler Satış Direktörlüğü görevine atandı. Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu Terzioğlu, Boğaziçi Üniversitesi'nde Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi yüksek lisansı yaptı. Kariyerine Turkcell'de başlayan Terzioğlu, Cisco, DataTeknik, Türk Telekom International, Samsung Enterprise ve Ernst&Young gibi şirketlerde yöneticilik ve danışmanlık yaptı.

Ata Yatırım'a GM Yardımcısı

Ata Yatırım Yurtdışı Piyasalardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı'na Cumhur Örnek atandı. ODTÜ Ekonomi mezunu Örnek, Bilgi Üniversitesi'nde MBA yaptı. Çalışma hayatına Ata Yatırım'da başlayan Örnek, Denizbank ve Deniz Yatırım'da ise yönetici olarak çalıştı.

Hedef AllIance'a direktör

Burak Borahan, Hedef Alliance'ın ticaret direktörü oldu. Boğaziçi Üniversitesi mezunu Borahan, iş hayatına Bayer'de başladı. Daha sonra Johnson & Johnson, Walgreens Alliance Boots'ta çalıştı.

Raffles'a Genel Müdür Yardımcısı

Raffles İstanbul Zorlu Center'ın Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine, Kemal Bayık getirildi. Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu Bayık, Floride Lynn Üniversitesi'nde MBA yaptı. İş hayatına, Kempinski'de başlayan Bayık, Starwood Group, W Hotel ve Four Seasons'da çalıştı.

Anadolu Efes'e yeni CEO

Anadolu Efes'teki İçecek Grubu Başkanı ve Anadolu Efes İcra Başkanı (CEO) görevlerinden ayrılacak olan Damian Gammell'in yerine, 1 Kasım 2015'te Robin Goetzche atanacak. 2014'ten bu yana Efes Rusya Genel Müdürü olarak görev yapan Goetzsche, Wits Üniversitesi İşletme Ekonomisi ve Pazarlama Bölümü mezunu. SABMiller'ın farklı bölgelerinde üst düzey yöneticilik yaptı.

NISS AN'A yeni genel müdür

Nıssan Türkiye Genel Müdürlüğü'ne Sinan Özkök getirildi. Kariyerine Oyak- Renault Bursa'da 1993'te başlayan Özkök, daha sonra Oyak Renault Genel Merkezi'nde 4 yıl görev yaptı. 2001 yılında Fransa'daki Renault SAS'ta çalışmaya başlayan Özkök, 2007 yılında Türkiye'ye geri döndü. Özkök, şirkette birçok üst düzey pozisyonda yer aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN