Atamalar

Giriş Tarihi: 1.11.2015
Atamalar
Ak-Kim'e pazarlama direktörü

Ak-Kim'in Temel Kimyasallar Satış ve Pazarlama Direktörlüğü'ne Koray Uğuzluoğlu atandı. İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı mezunu Uğuzluoğlu, Yeditepe Üniversitesi'nden Pazarlama üzerine MBA yaptı. İş yaşamına, Degussa'da başlayan Uğuzluoğlu, Philip Morris SA, Brenntag'da çalıştı.

DHL'e yeni genel müdür


Orkun Saruhanoğlu, DHL Supply Chain Türkiye Genel Müdürü görevine atandı. Saruhanoğlu, Türkiye Genel Müdürü olarak, DHL Supply Chain Ortadoğu, Rusya ve Türkiye CEO'su olan David Christmas'a bağlı çalışacak. İTÜ İşletme Mühendisliği mezunu Saruhanoğlu, National University of Singapore'da MBA eğitimini tamamladı. Saruhanoğlu, 2001 yılından itibaren DHL Türkiye bünyesinde çalışıyor.

Little CAE sars'a İK yöneticisi


Little Caesars Türkiye Eğitim ve İK Müdürlüğü'ne İlknur Uz getirildi. Balıkesir Üniversitesi Biyoloji ve Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu Uz, İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme ve Bahçeşehir Üniversitesi İK Yönetimi yüksek lisansını tamamladı. İngiltere'de Pazarlama ve Yönetim eğitimi alan Uz, Onko & Koçsel'de başladı. Sanofi-Aventis, Bilge Adam, Vodafone Türkiye ve Avon'da çalıştı.

Arzum'un yeni CFO'su Tüfekçi oldu


Arzum'un yeni CFO'su Cemal Tüfekçi oldu. Boğaziçi Üniversitesi İşletme mezunu Tüfekçi, Yeditepe Üniversitesi'nde yüksek lisansını tamamladı. Ernst&Young, Foster Wheeler, IXIR, UCB Pharma, Kraft Foods'ta çalıştı. Tüfekçi, 2011'den bu yana, Bilgi Üniversitesi'nde CFO olarak görev yapıyordu.

B'iota'ya marka yöneticisi


Elif Ece Demirci, Bioderma'dan sonra B'iota Laboratuarları'nda Bioder Botanical Laboratories marka yöneticisi olarak görevine başladı. Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji mezunu Demirci, Burger King'de başladığı pazarlama kariyeri ve Bioderma'da edindiği dermokozmetik tecrübesinin ardından, kariyerini marka yöneticisi olarak Bioder Botanical Laboratories'de sürdürme kararı aldı.

Divan Grubu'nda Appelbaum dönemi


Divan Grubu CEO'luğuna Richard Appelbaum atandı. Hilton, Hyde Park Londra, Kempinski Münih, Shangri La Singapur, Le Saint Gerant Hotel, Mövenpick İstanbul, Hotel Mulia Senayani Jakarta, Zabeel Saray by Rixos Dubai ve Jumeirah Messilah Kuveyt gibi zincir otellerde görev alan Appelbaum, The Grand Tarabya Otel'de genel müdürlükten sonra iki yıl önce Divan Grubu'na katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN