Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 8.11.2015
Atamalar
Hedef'in İK yönetimi Aydın'a emanet

Ersin Aydın, Hedef Alliance'ın tüm İK yönetim süreçlerinden sorumlu olacak. Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Bölümü mezunu Aydın, kamu sektöründe geçirdiği 3 yılın ardından, İK kariyerine Migros'ta başladı. LC Waikiki, Global Bilgi ile grubun Belarus'taki yatırımı BEST ve KKTCELL'de İK yöneticiliği, ayrıca Turkcell'de Yatırımlardan Sorumlu İnsan Kaynakları Bölüm Başkanlığı görevlerini üstlendi. Aydın ayrıca Superonline, Profil International ve Odeon Cineplex sinemalarında uzman ve yönetici pozisyonlarında çalıştı.

The RItz-Carlton'a tra nsfer


The Ritz-Carlton, İstanbul'un Satış ve Pazarlama Direktörü Yardımcılığı'na Özlem Öktem getirildi. Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu Öktem, iş hayatına Anemon Oteller zincirinde başladı. Ardından Swissotel Grand Efes, Çırağan Palace Kempinski, Kempinski Hotel Barbaros Bay'de yöneticilik yaptı.

Sodexo'ya yeni İK Direktörü


Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi İK Direktörlüğü görevine Damla Benli Yıldırım getirildi. Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu Yıldırım, Marmara Üniversitesi İK Yönetimi bölümünde yüksek lisans yaptı. Kariyerine G4S Güvenlik Hizmetleri'nde başlayan Benli Sodexo'dan önce G4S Güvenlik Hizmetleri'nde İK ve Kalite Direktörü olarak görev yapıyordu.

Lilly İlaç'a İK Direktörü


Lilly'de 2011 yılından bu yana İK ve Etik & Uyum alanlarında çeşitli rollere liderlik eden Hande Akartuna, Lilly İlaç İnsan Kaynakları, Eğitim ve Geliştirme Direktörü görevine getirildi. Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji ve Uluslararası İlişkiler mezunu Akartuna, farklı sektörlerde çeşitli İK rollerinde görev aldı.

PayU'ya pa zar lama direktörü


PayU Türkiye'nin Satış Direktörlüğü görevine İlker Türkoğlu getirildi. İstanbul Üniversitesi mezunu Türkoğlu, Sony Ericsson'da işe başladı. Turkcell ve sonrasında Türk Henkel'de kariyerini sürdüren Türkoğlu, Imperial Tobacco'da Pazarlama Müdürü olarak çalıştı. Türkoğlu, bir süredir Garanti Ödeme Sistemleri'nde yöneticilik yapıyordu.

Bedir Azerba ycan'ı da yönetecek


MasterCard Türkiye Ülke Müdürü Yasemin Bedir, MasterCard Türkiye ve Azerbaycan Genel Müdürü olarak atandı. Hacettepe Üniversitesi İşletme mezunu Bedir Pamukbank, Garanti ve Yapı Kredi Bankası'nda çalıştı. Bedir Türkiye'de HSBC'nin kredi kartları bölümünü de yönetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN