Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 15.11.2015
Atamalar
DowAksa Parks ile devam edecek

DowAksa'nın CEO'luğuna Douglas Parks atandı. Parks Dow'a 2010'da Global İş Direktörü olarak katıldı. Parks'ın 25 yılı aşkın sürede çeşitli rollerde iş liderliği, pazar geliştirme ve hükümet destekli pazarları geliştirme alanında deneyimi bulunuyor.

Elvan Grubu'na yeni CEO


Özmen Genç Elvan Grubu'nun CEO'su oldu. İTÜ Endüstri Mühendisliği mezunu Genç, öğrenimine Berlin Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde devam etti. İş hayatına 1992'de Koç Holding'te başlayan Genç, Sabancı Holding ve Çukurova Holding şirketlerinde üst düzey yöneticilik yaptı. Genç teknoloji yatırımları ve yönetim danışmanlığı alanlarında da girişimci olarak yer aldı.

Oriflame'a İsveç'ten genel müdür


Johan Larsson, Oriflame Türkiye Genel Müdürlüğü'ne getirildi. Gothenburg School of Economics'te İşletme mastırı yapan Larsson, 28 yaşında Ntense AB'de CEO'luk görevini üstlenmişti. Oriflame'e 2002'de başlayan Larsson; Mısır, Bulgaristan ve Macaristan'daki genel müdürlük görevlerinin ardından 2008 yılında devraldığı Oriflame Türkiye'nin Genel Müdürlüğü görevini 3 yıl boyunca üstlenmişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN