Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 3.1.2016
Atamalar
Saray'a İK Direktörü

Saray'ın yeni İnsan Kaynakları Direktörü Gürşan Gürel oldu. Sheffield Üniversitesi İş İdaresi ve Yönetimi mezunu olan Gürel, iş yaşamına Rheinbraun Consulting'de başladı. Ardından Enka İnşaat, Best Sigara Fabrikası, Türk Philips Aydınlatma, Set Group Holding, The Coca-Cola Company, Real, Tansaş, Management Centre Türkiye'de görev aldı. Gürel daha sonra, Ecco Danışmanlık'ı kurarak girişimcilik tarafına geçti.

Air Kanada'da Konuks ever dönemi


Air Canada'nın Türkiye Genel Müdürü Nedime Konuksever oldu. Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyasal Bilgiler mezunu Konuksever, kariyerine GE Medical'de başladı. Ardından Coats Viyella ve Air France'da çalışan Konuksever, Air France ve KLM Havayolları'nın birleşmesi sürecini yönetti. Konuksever, son olarak Air France-KLM Türkiye Genel Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

HerbalIfe'a yeni Genel Mü


HerbalIfe Türkiye'nin yeni Genel Müdürü Kemal Ülgen oldu. Ülgen, görevi Ozan Özsavaşcı'dan devraldı. ODTÜ İşletme mezunu olan Ülgen, çalışma hayatına Procter&Gamble'da başladı. Ardından British American Tobacco ve Imperial Tobacco'da çalıştı. Ülgen en son Imperial Tobacco'da yöneticilik yapıyordu.

Mısri, hayat Nijerya'nın başında


Hayat Kimya'nın Nijerya Genel Müdürü Hakan Mısri oldu. Anadolu Üniversitesi İşletme mezunu Mısri, İstanbul Üniversitesi'nde MBA yaptı. İş hayatına Unilever'de başlayan Mısri, 2001'de Nestle'ye geçti. Mısri, firmanın Kenya Ülke Müdürlüğü ve Türkiye satış direktörlüğünden sonra yönetim kurulu üyeliğini yürütüyordu.

Ariston Thermo'da değişim


Turgay Dağ, Ariston Thermo Group Türkiye, Orta Asya ve Romanya Genel Müdürü olarak görevlendirildi. Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu olan Dağ, aynı üniversitede pazarlama alanında master yaptı. 1999 yılında Indesit Company ailesinde göreve başlayan Dağ, 2012 yılında Indesit Company Türkiye Ülke Müdürü olmuştu.

HuaweI Türkiye'ye genel müdür


Huawei, Li Shen'in yeni Türkiye Genel Müdürü olarak atandığını duyurdu. Dalian Teknoloji Üniversitesi Sivil Mühendislik ve Bilgisayar Teknolojileri bölümlerinden çift diploma ile mezun olan Li Shen, 2006 sonunda, Huawei Pekin merkez ofisine China Telekom Müşteri Direktörü olarak atandı. 9 yıldır Huawei'de görev alan Li Shen, en son Harbin Bölge Temsilciliği Genel Müdürü'ydü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN