Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 7.2.2016
Atamalar
Astra Zeneca'ya uyum direktörü

Burak Artunç, AstraZeneca Türkiye'de Yönetmelik Uyum Direktörlüğü görevine getirildi. Profesyonel iş hayatına Sermaye Piyasası Kurulu'nda başlayan Artunç, 2006'da AstraZeneca Türkiye'de Pazarlama Planlama ve İş Geliştirme Müdürü olarak işe başladı. Artunç en son Yönetmelik Uyum Müdürü olarak çalışıyordu.

TAV'a başkan yardımcısı


TAV Havalimanları İK'dan Sorumlu Başkan Yardımcılığı'na Hakan Öker atandı. Hacettepe Sosyoloji mezunu Öker, Beksa, Bekaert-Sabancı Çelik Kord, Kordsa ve Sabancı Holding'de yöneticilik yaptı. Öker en son Kordsa Global'de İK'dan sorumluydu.

Lily'ye ödüll endirme direktörü


Lilly Türkiye İK, Eğitim ve Geliştirme Direktörü Defne Orhun, şirketin Global Ödüllendirme Programı Direktörü oldu. Ankara Üniversitesi SBF Uluslararası İlişkiler mezunu Orhun, Lilly Türkiye'ye 2001 yılında katıldı. Orhun 2010'dan bu yana İK, Eğitim ve Geliştirme Direktörü olarak görev yapıyordu.

MerrIl Lynch'te değişiklik


Banu Başar, Merrill Lynch Türkiye Ülke Müdürü olarak atanırken, Elif Bilgi Zapparoli ise Asya Pasifik Global Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı Eşbaşkanı oldu. Massachusetts Babson Üniversitesi Finans/Yatırımlar ve Uluslararası İşletme mezunu olan Başar, daha önce New York ve Türkiye'de birçok uluslararası şirkette görev aldı.

Baydöner'e gm yardımcısı


Baydöner Genel Müdür Yardımcılığı'na Hakan Karakaya getirildi. KTÜ İktisat mezunu Karakaya, daha önce Migros ve Tecso Kipa'da yöneticilik yaptı. Perakende sektöründe 20 yıllık deneyime sahip Karakaya, Baydöner'de tüm departmanlardan sorumlu olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN