Atamalar

Giriş Tarihi: 28.2.2016
Atamalar
Danfoss'a genel müdür

Emre Gören, Danfoss Türkiye Genel Müdürü oldu. Kısa süre önce Türkiye Genel Müdürlük görevini yürüten Levent Taşkın ise Ortadoğu, Afrika ve Türkiye (TMA Bölgesi) Bölge Başkanlığı'nı yürütecek. Gören, yeni görevinin yanı sıra satış direktörlüğünü de yapacak.

Koton'da sardouk dönemi


Koton'un CCO'luğuna Richard Isham Sardouk getirildi. Paris ESMOD Fashion School Güzel Sanatlar Fakültesi Desen&Tasarım mezunu Sardouk, WGSN, Stylesight ve Promostyl Americas'ta yöneticilik ve danışmanlık yaptı.

LIlly'ye kı demli direktör


Huzur Devletşah, Lilly'nin Amerika, Kanada, Avrupa ve Japonya'dan sorumlu direktörü oldu. Boğaziçi Üniversitesi Kimya mezunu Devletşah, daha sonra Marmara Üniversitesi İşletme Programı'nı tamamladı. Devletşah Lilly Türkiye'ye 1998'de katıldı.

Phılıp s'e iki farklı başkan


Philips'te Sağlık Teknolojileri CEO'luğunu Haluk Karabatak, Aydınlatma CEO'luğunu ise Göktuğ Gür üstlendi. Elektrik Mühendisi olan Gür, Türkiye'yi de içine alan Orta Asya ve Orta Doğu bölgesinde uzman. Haluk Karabatak ise ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu. GlaxoSmithKline ve Pfizer'de çalışan Karabatak, 1998 yılından beri Philips'te görev yapıyor.

Unıfy'E kanal satış müdürü


Unify, Kanal Satış Müdürlüğü görevine Oben Melih Tunç geldi. Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik mezunu Tunç, aynı üniversitede işletme yönetimi yüksek lisansı yaptı. Panasonic, Servus, Avnet Teknoloji, Fujitsu Siemens, BT, NGN'de çalıştan Tunç, Kensington College of Business'tan MBA derecesine sahip.

Phılıp morrıs'e satış direktörü


Phılıp Morris/ Sabancı Kurumsal İlişkiler Direktörü Filiz Yavuz Diren, satış direktörü görevini üstlendi. Diren, şirkette bu görevi üstlenen ilk kadın yönetici oldu. Philip Morris/Sabancı'ya 1999 yılında katılan Diren, İTÜ Endüstri Mühendisliği mezunu.

Polat Holding'de iki görev değişimi


İbrahim Polat Holding'de 20 senedir çeşitli görevlerde bulunan İstanbul Üniversitesi İktisat mezunu Nilgün Aytekin, Grup Mali İşler Koordinatörlüğü'ne atandı. Aysel Hatipoğlu ise, Denetim ve Kurumsal Risk Yönetim Müdürü oldu. Hatipoğlu ise İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN