Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 6.3.2016
Atamalar
Arvato'ya icra kurulu üyesi

Ali Murat Alkanlı, Arvato Telekomünikasyon'un Hizmet ve Çözüm Geliştirmeden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak atandı. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu Alkanlı, Koç Üniversitesi'nde işletme yüksek lisansı yaptı. İş hayatına Yaman Bilgisayar'da başlayan Alkanlı, sırasıyla AKS Securities, Microsoft ve SoftTech'te yönetici olarak çalıştı.

BAT'ya pazarlama direktörü

BrItIsh
American Tobacco (BAT) Türkiye'nin Pazarlama Direktörlüğü görevine, Federico Castro getirildi. BAT'deki kariyerine 15 yıl önce Orta Amerika ve Karayipler Bölgesi'nde bulunan Kosta Rika'da Yönetici Adayı olarak başlayan Castro daha önce BATCCA Pazarlama Grup Müdürü görevini yürütüyordu.

Golf dondurma'ya genel müdür


Golf Dondurma Genel Müdürlüğü'ne Ethem Yavuzer atandı. Marmara Üniversitesi İşletme mezunu Yavuzer, Georgia Southern University finans dalında yüksek lisans yaptı. Profesyonel iş hayatına Concept Worldwide şirketinde satış müdürü olarak başlayan Yavuzer, Golf Dondurma ailesine katılmadan önce Kerevitaş, Unilever Türkiye ve Eczacıbaşı'nda çalıştı.

Nestle'ye satış direktörü


Erdem Çakır, Nestle Satış Direktörlüğü görevine atandı. Uludağ Üniversitesi İşletme mezunu Çakır, kariyerine Anadolu Endüstri Holding'de başladı. Ardından MA-PA, Frito Lay ve PepsiCo'da yurtiçi ve yurtdışı satış yöneticiliği yaptı.

Group SEB'e genel müdür


Groupe SEB Türkiye'nin yeni genel müdürü Emmanuel Serot Almeras oldu. Almeras, son 3 yıldır Groupe SEB Hindistan Pazarlama Direktörlüğü'nü yürütüyordu. Genel müdürlük görevini yürüten Olivier Evanno ise, Groupe SEB Güneydoğu Asya Bölgesi'nden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Shell'e İnsan Kaynakları Müdürü


Shell Türkiye'nin İK Müdürlüğü görevine Dilek Kızılcık atandı. Lisans eğitimini psikoloji ve reklamcılık alanlarında tamamlayan ve örgütsel davranış üzerine yüksek lisans derecesi de bulunan Kızılcık, 2007'de Shell'e katılmadan önce Siemens ve Kordsa Global'de görev aldı.

STFA'ya yeni CEO Getirildi


STFA Grubu CEO'luğuna Yetik Kadri Mert getirildi. ODTÜ Makine Mühendisliği mezunu Mert, KCCBaytur, Sümertaş Holding, Ortech'te çalıştıktan sonra Fairleigh Dickinson Üniversitesi'nde kurumsal finansman dalında master yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN