Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 27.3.2016

HSBC TÜRKİYE'DE ÜST DÜZEY ATAMA
Hulusi Horozoğlu, HSBC Türkiye Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi mezunu Horozoğlu, 2012'de HSBC Türkiye'ye katıldı. Öncesinde Citigroup Dubai'de görev yapan Horozoğlu'nun bankacılık sektöründe 16 yıllık tecrübesi bulunuyor.

OLMUKSAN'A İK DİREKTÖRÜ
Olmuksan International Paper'ın İK Direktörlüğü'ne Ayça Kut getirildi. Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu Kut, Yapı Kredi, Lafarge, Vodafone, Leroy Merlin'de çalıştı. Kut, Olmuksan'a katılmadan önce DowAksa Advanced Composites'te İK Direktöü olarak görev yapıyordu.

ŞEKER FİNANS'A YENİ GENEL MÜDÜR
Şeker Finans Genel Müdürlüğü'ne Nabi Temuçin atandı. Hacettepe Üniversitesi İstatistik mezunu Temuçin, çalışma hayatına Interbank'ta başladı. Ardından Akbank ve Vakıfbank'ta çalışan Temuçin, 2007-2015 yılları arasında Aktif Bank İş Geliştirme ve Stratejik Planlama'dan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı yaptı.

ITELLIGENCE SATIŞ LARI KADINLARA EMANET
Türkiye'deki tek SAP platin iş ortağı itelligence Türkiye'de Ayça Konak Stratejik Satışlar Müdürü, Gökçe Serim Sektör Satış Yöneticisi olarak atandı. İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat mezunu Konak, IT sektöründe 20 yılı aşkın yöneticilik yaptı. Koç Üniversitesi İşletme mezunu Serim ise, Galatasaray Üniversitesi'nde yüksek lisans yaptı. Serim, Ford Otomotiv, Hewlett Packard, Turkcell ve CA Technologies'te görev aldı.

DOĞUŞ'TA İLETİŞİME ERBENGİ GETİRİLDİ
Doğuş Holding Kurumsal İletişim Bölüm Başkanlığı görevine Bahar Erbengi getirildi. Bilkent Üniversitesi Siyasal Bilgiler mezunu Erbengi 1993-2002 yılları arasına ABD'de telekomünikasyon ve basınla ilişkiler sektörlerinde iletişim alanında çalıştı. Georgetown Üniversitesi'nde yüksek lisansını tamamlayan Erbengi, 2003'te Türkiye'ye dönerek Turkcell Kurumsal İletişim ekibine katıldı. Erbengi, 2006 yılından itibaren Yıldız Holding'te sırasıyla Kurumsal İletişim Direktörü ve Kurumsal İletişim Genel Müdürü görevlerini yürüttü.

MSD'DE DEĞİŞİM
MSD Türkiye'nin organizasyon yapısında değişiklik yapıldı. Buna göre Dünya Küçükçetin, Hastane ve İmmünoloji İş Birimi Direktörü, Mete Şaylan Türkiye Pazar Erişim Direktörü, Şeyda Çaşkurlu ise MSD Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi İş Geliştirme Direktörü olarak atandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN