Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Atamalar
ELITE WORLD'E GENEL MÜDÜR
Gürkan Akbay, Elite World İstanbul genel müdürü oldu. Gazi Üniversitesi İşletme mezunu Akbay, Kervansaray Otel, Dedeman Büyük Anadolu Otel ve İlci Otel'de çalıştı. Akbay, Alba Hotel'deki yöneticiliğinin ardından Elite World Van Otel'in Genel Müdürlüğü'nü üstlenmişti.

MERCEDES-BENZ TÜRK'E İK MÜDÜRÜ
Mercedes-Benz Türk'ün İK müdürlüğüne Betül Çorbacıoğlu atandı. Boğaziçi Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği mezunu Çorbacıoğlu, 2001'de aynı okul ve bölümdeki master programını bitirdi. Çorbacıoğlu en son Kurumsal Mali Kontrol Bölüm Müdürü olarak çalışıyordu.

NESTLE'YE GENEL MÜDÜR
Pınar Öney Bilsel, Nestle İçecekler İş Birimi Genel Müdürlüğü'ne atandı. Boğaziçi Üniversitesi İşletme mezunu Bilsel, Sabancı Üniversitesi'nde MBA yaptı. Öney, Nestle ailesine Temmuz 2007'de Mövenpick Dondurmaları İş Geliştirme Müdürü olarak katıldı.

GSK 'YE FİNANS DİREKTÖRÜ
GSK Finans Direktörlüğü'ne Daniel Vieira Tripa getirildi. Lizbon Teknik Üniversitesi İşletme mezunu Tripa, aynı üniversitede MBA yaptı. GSK'daki kariyerine 2000'de Portekiz'de başlayan Tripa, Japonya Tüketici Sağlığı Finans Direktörlüğü görevini takiben İngiltere'ye taşınarak "CEO, Geleceğin Stratejisi Grubu"nda hizmet verdi.

PLADİS'İN İLETİ ŞİMİ ERTAN'A EMANET
Pladis Türkiye, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Orta Asya bölgesinden sorumlu Kurumsal İletişim Genel Müdürlüğü'ne Hande Gün Ertan atandı. Ertan, Godiva Türkiye Ülke Müdürlüğü yapıyordu. Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunu Ertan, I.M.A.G.E, ToyotaSa ve Turkcell'de çalıştı.

KİBAR HOLDİNG'E BAŞKAN
Kibar Holding'in Bilgi Sistemleri Bölüm Başkanlığı'na Hakan Korkmaz getirildi. İTÜ Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği mezunu Korkmaz, yüksek lisansını Michigan State Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünde tamamladı. Ereğli Demir Çelik, Karma International, Connectus Software, Aksa Akrilik, Akkök Sanayi, Aktek ve Tofaş'ta yöneticilik yaptı.

OFTON'A BÖLGE MÜDÜRÜ
Mustafa Cevizci Ofton Turizm Grubu'na ait otellerin İstanbul Bölge Genel Müdürü oldu. Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel Yöneticiliği'nin ardından Anadolu Üniversitesi İşletme'den mezun olan Cevizci, İstanbul ve Adana Hilton ile, Mersin ve Ankara HiltonSa'da görev aldı. Cevizci, en son Dorak Holding Oteller Grup Direktörlüğü'nü yapıyordu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN