Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 29.5.2016
Atamalar
Bayer Türk'e İK Müdürü Bayer Türk'te İlaç Bölümü'nün Ortadoğu İK Müdürlüğü'ne Özden Yiğit atandı. İK alanında 15 yıllık tecrübeye sahip Yiğit, Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden mezun olduktan sonra BÜMED Kariyer Merkezi, Allianz Sigorta ve KPMG 'de çalıştı. Yiğit Bayer'e 2013'te katıldı.

Ersa Saat'e yeni genel müdür
Ersa Saat'in kaptan köşküne Cent Uğurdağ geçti. Avusturya Graz Teknik Üniversite'sinden mezun Uğurdağ, 20 yılı aşkın süredir saat sektöründe çalışıyor. Uğurdağ, bu süre zarfında dünyaca ünlü birçok saat markasının temsilciliklerini yürüttü.

Netaş'a siber güvenlik direktörü
Netaş'ın, Siber Güvenlik Kıdemli Direktörü Ali Yılmaz Kumcu oldu. ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunu Kumcu, ABD'de Bilgisayar Bilimleri yüksek lisansı yaptı. Ernst&Young, Intellect ve Borusan Telekom'da çalışan Kumcu, ardından Deloitte 'de "Siber Güvenlik Servisleri Ülke Lideri" oldu.

Shell&Turcas'ta transfer
Shell & Turcas'ta Perakende Satışlar Pazarlama Müdürlüğü görevini yürüten Günden Yılmaz, Shell Güney Afrika Perakende Satışlar Ülke Satış Müdürü oldu. London Business School ve Colombia University Business School'dan MBA üzerine yüksek lisans derecesi de bulunan Yılmaz, pazarlama, perakende satış ve iş geliştirme alanlarında 17 yıllık deneyime sahip.

Koton'da yeniden yapılanma
Koton Satış Genel Müdür Yardımcılığı görevine Ali İleri getirildi. Aynı zamanda Mayıs 2015'ten bu yana İK ve Organizasyon Direktörü olarak görev yapan Ayça Haznedaroğlu, İK Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. Koton Operasyon Genel Müdür Yardımcısı görevine ise Koton bünyesinde Haziran 2015'ten bu yana Grup Direktörü olarak görev yapan Gürol Çıragöz atandı.

Schındler'e gm yardımcısı
Schındler Türkiye'nin Satış ve Montaj'dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına Mustafa Altuntaş atandı. İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunu Altuntaş, Honeywell, GE Security, ERUS Grup'ta çalıştı.

Boehrınger'e Türk yönetici
Sedef Şenyener, META Bölgesi Tüketici Sağlığı Ürünleri ve Medikal İK İş Ortağı olarak görev yaptığı Boehringer Ingelheim'ın Almanya Merkez Ofisi'ne Tüketici Sağlığı Ürünleri Gelişmekte Olan Pazarlar İK İş Ortağı olarak atandı. Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji mezunu Şenyener, Marmara Üniversitesi İK Yönetimi ve Gelişimi mastırı yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN