Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nef’ten çalışanlarının çocuklarına burs desteği

Çalışan mutluluğu için Aile Fonu kuran Nef, çalışanlarının başarılı çocuklarının hem eğitim masraflarına destek oluyor hem de burs veriyor

Giriş Tarihi: 5.6.2016
Nef’ten çalışanlarının çocuklarına burs desteği
Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, Nef'in çalışanlarının şirketi olduğunu ve bir 'patron' olmadığını söyledi. "Şirketin yüzde 95 hissedarıyım ancak bugüne kadar hiç kâr almadım. Hissedarlar arasında bir kâr paylaşımı yok. Dağlatılabilir kârı toplumsal işlere ayırıyoruz" diyen Timur, yaptırılan ların, kalıcı eserlerin isimlerini çalışanların verdiğini, bir Nef çalışanının anneannesinin adını bir okula verebildiğini kaydetti. Bugün 300'ün üzerinde çalışanı olan Nef'te evden çalışma, gün içinde istenilen saat aralığında mesai, serbest kıyafet, ücretsiz paketleri gibi pek çok farklı uygulama var. Ayrıca Nef, çalışanlarının çocuklarının özel okul taksitlerini ödüyor, yaz okuluna gönderiyor, mentorluk desteği veriyor ve tüm okul hayatı boyunca burs sağlıyor. hazırlıkları yapan, çocuk sahibi olacak veya ev sahibi olmak isteyen çalışanlara bu en kritik dönemlerinde maddi olarak destek sağlamak için Aile Fonu kurdu. Fonla ayrıca çalışanlarının çocuklarına gerek eğitim gerekse sosyal imkan desteği veriyor.

EV ALMAK İSTEYENE İNDİRİM
Nef, binlerce müşterisini ev sahibi yaparken, kendi çalışanlarımızı ev sahibi yapıyor. Çalışanlarına indirim ve uygun ödeme koşulları sağlayıp, ara ödemelerine destek olan Nef, esnek maaş avans uygulaması ile ödeme/peşinat sürecinde maddi destek sağlıyor.

MUTLULUK YÜZDE 90'IN ÜZERİNDE
Şirkette evden çalışmayı tercih edenler e-mail ve telefonla işlerini yapabiliyor, Skype üzerinden görüntülü olarak toplantılara katılabiliyor. Belirli departmanlarda 1 aylık pilot uygulamanın ardından hem çalışanların hem de bağlı oldukları yöneticilerin doldurdukları bir değerlendirme formu ile sonuçları takip ettiklerini anlatan Timur, verimlilik ve motivasyon açısından hem çalışan hem de yönetici tarafında yüzde 100 memnuniyet sağladıklarını belirtiyor. Timur, bu uygulamalarla çalışanlarının mutluluğunu yüzde 90'ın üstüne taşıdıklarını kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nef’ten çalışanlarının çocuklarına burs desteği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN