Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 12.6.2016
Atamalar
VAKIF EMEKLİLİK'E GENEL MÜDÜR
Özgür Obalı, Vakıf Emeklilik Genel Müdürü oldu. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi mezunu Obalı, yüksek lisansını University of Birmingham'da Uluslararası Bankacılık ve Finans üzerine yaptı. İş Bankası ve Finans'ta çalışan Obalı, 2012'de Vakıf Emeklilik bünyesine geçti.

EROĞLU'NA SATIŞ GRUP MÜDÜRÜ
Eroğlu Gayrimenkul'de satış grup müdürlüğüne Dilek Özdemir getirildi. Trakya Üniversitesi Edirne Meslek Yüksekokulu İşletme mezunu Özdemir, gayrimenkul sektöründeki kariyerine Dumankaya'da başladı. Ardından DKY'ye geçen Özdemir, en son Prosell Gayrimenkul'ün başkanıydı.

EMC'YE TÜRKİYE ÜLKE MÜDÜRÜ
EMC Ülke Müdürü Sinan Dumlu oldu. Dumlu, son olarak Avaya'da Doğu Akdeniz bölgesinde 9 ülkeden sorumlu olarak çalışıyordu. Sinan Dumlu, donanım, yazılım ve telekomünikasyon sektörlerinde ürün yönetimi, pazarlama, satış, strateji ve bulut tabanlı teknolojilerden sorumlu olarak görevler aldı.

PFIZER'A BÖLGE LİDERİ
Pfizer'In Güneydoğu Avrupa Bölge Lideri Müşfik Karadoğan oldu. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi mezunu Karadoğan, Pfizer'a 1998'de katıldı. Karadoğan, en son üstlendiği Doğu Avrupa Bölgesi Operasyonlar Direktörü pozisyonundan sonra Doğu Avrupa Bölge Liderliği'ni üstlenmişti.

MEDIA MARKT'TA GÖREV DEĞİŞİMİ
Media Markt Operasyonlardan Sorumlu COO görevine Remko Rijnders atandı. İktisat mezunu Rijnders, Lidl ve AbS Watson Group'ta çalıştı. Pazarlama Grup Müdürü Çağanur Atay Uçtu ise, Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü oldu. Ankara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu Uçtu, Anadolu Hayat Emeklilik, HSBC 'de çalıştı.

SANOFİ'YE OPERASYONLAR DİREKTÖRÜ
Eren Çaşkurlu, Sanofi Grubu Strateji ve Ticari Operasyonlar Direktörü oldu. Sabancı Üniversitesi Üretim Mühendisliği mezunu olan Çaşkurlu, iş hayatına Roche'ta başladı. Ardından Eli Lilly'de çalışan Çaşkurlu, 2008'de Sanofi Grubu'na katıldı.

DESPEC BİLGİSAYAR'A GENEL MÜDÜR
Index Grup çatısı altında faaliyet gösteren Despec Bilgisayar'ın genel müdürlüğüne Emrah Küçükgirgin atandı. İTÜ Metalürji ve Malzeme Mühendisliği mezunu olan Küçükgirgin, Dolunay Yazılım'ın ardından 2006'da Despec Bilgisayar'a katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN