Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 26.6.2016
Atamalar
Akçansa'ya iki yeni isim
Akçansa'nın İK Genel Müdür Yardımcılığı görevine Serkan Yorulmazlar, Çimento Satış ve Pazarlama Fonksiyonu'ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı'na ise Dr. Önder Kırca atandı. Boğaziçi Üniversitesi işletme mezunu Yorulmazlar, PwC, Akçansa, Cadbury ve Coca-Cola İçecek'te çalıştı. ODTÜ İnşaat Mühendisliği mezunu Kırca ise 2000'den beri Çimsa'da çalışıyordu.

Towers Watson'a tepe yönetici
Willis Towers Watson'da operasyonunun yönetimine Süha Alıcı getirildi. Towers Watson'a 2007'de ofisini kurmak üzere katılan ve bugüne dek görev yapan Alıcı, 2014'te şirketin Avrupa Liderlik Takımı'na katıldı. Alıcı, 30 yılı aşan kariyerinin son 10 yılı boyunca farklı sektörlerde çok uluslu şirketlere danışmanlık yaptı.

Dassault'a ülke müdürü
Elif Gürdal, Dassault Systemes Ülke Müdürü oldu. Bilkent Üniversitesi, bilgisayar mühendisliği mezunu Gürdal, aynı üniversitede yönetici MBA'ini tamamladı. Türk Telekom, Borsa İstanbul ve HP'de çalışan Gürsal, Dassault Systemes'e katılmadan önce Oracle'da yöneticilik yapıyordu.

Teleperformans'a GM yardımcısı
Teleperformance Türkiye İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Tolga Uçbağlar atandı. Marmara Üniversitesi Ekonometri mezunu Uçbağlar, kariyerine Yapı Kredi'de başladı. Daha sonra Avea, Siemens, Turkcell Global Bilgi ve Groupon'da görev alan Uçbağlar, 2013 yılında Teleperformance Türkiye'ye operasyon direktörü olarak katıldı.

Sanofi'ye operasyon direktörü
Eren Çaşkurlu, Sanofi Grubu Strateji ve Ticari Operasyonlar Direktörü oldu. Sabancı Üniversitesi Üretim Mühendisliği mezunu Çaşkurlu, iş hayatına Roche'ta başladı. Ardından Eli Lilly'de devam eden Çaşkulu 2008'de Sanofi Grubu'na katıldı.

DSM Group'a satış direktörü
DSM Group Satış ve Pazarlama Direktörlüğü'ne Aytuğ Elerman getirildi. İş hayatına turizm sektöründe başlayan Elerman, ardından Groupe SEB bünyesine geçti. Elerman, 2013'ten beri Delonghi Group'ta çalışıyor.

CMT 'ye genel müdür
Cash Money Transfer (CMT) Genel Müdürü Onur Baran Çağlar oldu. Kariyerine Hitit Bilgisayar'da başlayan Çağlar, Yöre Elektronik, Superonline, Turkcell, Pozitim Teknoloji, Pusula Yayıncılık, Aktifbank'te çalıştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN