Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 3.7.2016
Atamalar
HSB C Türkiye'ye genel müdür
Selim Kervancı, HSBC Genel Müdürü oldu. İTÜ Elektrik Mühendisliği mezunu Kervancı, yüksek lisansını Brüksel Vrije Üniversitesi'nde İşletme üzerine tamamladı. HSBC Grubu'nda 20 yıldır görev yapan Selim Kervancı; son olarak Dubai'de Ortadoğu, Kuzey Afrika ve 'den Sorumlu Yatırım Bankacılığı Direktörlüğü'nü yürütüyordu.

BIO TA'ya satış direktörü
BIOTA Laboratuvarları satış direktörlüğüne Engin Deniz Acemoğlu atandı. Uludağ Üniversitesi Gıda Mühendisliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme mezunu Acemoğlu, iş yaşamına GNC'de başladı. Ardından LC Waikiki'de çalışan Acemoğlu, Biota'da mağazacılık operasyonlarından sorumlu olacak.

Netaş'a direktör
Netaş'ın Kurumsal Sektör Çözüm Direktörü Selda Parın oldu. YTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunu Parın, 1999'da Nortel Netaş'a katıldı. Ardından Avaya'da 10 yıl yöneticilik yapan Parın, 2016'da Netaş Ailesi'ne döndü.

Selen Kozmetik'e iki yönetici
Selen Kozmetik'in ithalat ve ihracat müdürlüğüne Nalan Tunçer getirildi. İstanbul Üniversitesi Edebiyat mezunu Tunçer, en son Fresh & Soft'ta çalışıyordu. Firmanın Ar-Ge ve üretim müdürü ise Gonca Yıldırım oldu. İTÜ Kimya Mühendisliği mezunu Yıldırım son olarak Evyap'ta Ar-Ge Müdürü olarak görev yapıyordu.

Türkiye Finans'ta değişim
Finans Katılım Bankası'nın genel müdürü Osman Çelik'ten boşalan koltuğa vekaleten Finans ve Strateji'den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Abdüllatif Özkaynak geçti. Çalışma hayatına Egebank'ta başlayan Özkaynak, Egebank, Anadolu Finans'ta çalıştı.

Socar KBR 'ye genel müdür
Amerikan enerji firması KBR ve Azeri petrol şirketi Socar'ın şirketi Socar- KBR LLC'nin genel müdürü Alp Togay Kurum oldu. Hacettepe Üniversitesi'nden mezun Kurum, Ohio'da University of Findlay'de İşletme yüksek lisansı yaptı. Kurum, KBR'de 10 yıldır çalışıyor.

BBK Türkiye'de Gürkan dönemi
Bank of Bahrain and Kuwait (BBK) Türkiye Müdürlüğü'ne Bilgün Gürkan getirildi. Boğaziçi Üniversitesi İşletme mezunu Gürkan, MBA eğitimini Fransa Insead Üniversitesi'nde yaptı. Gürkan; BBK'e atanmadan önce, uluslararası bir danışmanlık şirketinin Türkiye müdürü olarak görev yapıyordu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN