Atamalar

Giriş Tarihi: 7.8.2016
Atamalar
Shell'e pazarlama müdürü
Shell & Turcas'ın Perakende Satışlar Pazarlama Müdürü Seher Poyrazoğlu Yavuz oldu. Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme mezunu Yavuz, yüksek lisansını Galatasaray Üniversitesi Pazarlama İletişimi ve Yönetimi'nde tamamladı. Unilever ve Coca-Cola İçecek'te çalışan Yavuz, 2013'ten bu yana Coca-Cola'nın Azerbaycan Pazarlama Direktörü görevini yürütüyordu.

Eczacıbaşı Baxalta'ya genel müdür
Eczacıbaşı- Baxalta'nın genel müdürü Kaniye Onat oldu. Daha önce Sanovel İlaç'da Ürün Müdürü, Schering- Plough ve MSD 'de Onkoloji ve İmmünoloji İş Birimi Direktörü olarak görev yapan Kaniye Onat, 2015 yılından beri Shire 'nin genel müdürlüğü görevini sürdürmekteydi.

Yataş'a genel müdür
Yataş Grup'un genel müdürü Nevzat Yıldız oldu. 18 Mart Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi - İşletme mezunu Yıldız, yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi Pazarlama bölümünde tamamladı. Doğtaş ve Teleset Mobilya'da yöneticilik yapan Yıldır, 2012'den bu yana Yataş Grup Pazarlama Direktörlüğü görevini sürdürüyordu.

Lilly Türkiye'de 3 Üs t Düzey Atama
Lilly Türkiye'de yapılan 3 üst düzey atama ile Sandra Levi Etik ve Uyum Direktörlüğü'nün ardından Biomedicine Satış Direktörlüğü görevine, Güney Afrika ve Almanya'da çeşitli projeler yürüten Gökhan Öztürk, Finans ve İş Geliştirme Direktörlüğü görevine gelirken, Altı Sigma lideri olarak görev yapan Devrim Dirik ise Etik ve Uyum Direktörü oldu.

Tepe Home'a genel müdür
Tepe Home'un yeni genel müdürü Osman Suat Demirel oldu. ODTÜ İşletme mezunu Demirel, TescoKipa, Dorya Mobilya, JohnsonDiversey, DeverseyLever, Unilever ve Coopers&Lybrand'da görev aldı. Demirel, Tepe Home ile birlikte Bilkent Holding şirketlerinden Bilintur'un da genel müdürlük görevini yürütecek.

Sanofi'ye finans direktörü
Çiğdem Erek, Sanofi Türkiye Finans ve İdare Direktörü olarak atandı. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi mezunu Erek, kariyerine aynı yıl Roche Türkiye'de başladı. 2010'da İsviçre'de Roche Merkez Ofisi'nde görev alan Erek, en son Roche Romanya'da Finans ve Lojistik Direktörü görevini sürdürüyordu.

Kimberly Clark'a genel müdür
Kimberly-Clark'ın genel müdürü Adil Esirger oldu. Ankara Üniversitesi Ekonomi mezunu Esirger, iş hayatına DanoneSA ve Henkel'de başladı. Esirger, 7 yıldır Kimberly Clark'ta görev yapıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN