Atamalar

Giriş Tarihi: 21.8.2016
Atamalar
Doğuş Teknoloji'de Kuruöz dönemi
Turkcell'e 2006 yılında katılan ve uzunca bir süredir şirkette teknolojinin başında CTO olarak görev yapan İlker Kuruöz, Doğuş Teknoloji'nin yeni genel müdürü oldu. Turkcell tarafından yapılan resmi açıklamada Kuruöz'ün 16 Eylül tarihinden itibaren şirketten tamamen ayrılacağı belirtildi.

Vodafone'a genel müdür
Vodafone'da, Bilgi ve Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevine Rasim Karas getirildi. İTÜ Endüstri Mühendisliği mezunu Karas, ODTÜ'de MBA ve Endüstri Mühendisliği eğitimi aldı. Kariyerine Frito-Lay'de başlayan Katas, Danonesa'da genel müdür yardımcılığı ve icra kurulu üyeliği görevlerinde bulundu.

Toyota'ya iletişim müdürü
Toyota Kurumsal İletim Müdürlüğü'ne Nergis Bekdemir üstlendi. Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu Bekdemir, iş yaşamına Delphi Otomotiv Sistemleri'nde başladı. Bekdemir, 2009 temmuz ayından beri Toyota Türkiye'de Proje ve Kurumsal Planlama Yöneticisi olarak görev yapıyor.

Aksa Enerji'ye iletişim direktörü
Aksa Enerji'nin Yatırımcı İlişkileri ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine, Özlem McCann atandı. ODTÜ Ekonomi mezunu McCann, HSBC, Eczacıbaşı Menkul Değerler'de çalıştı. McCann, sermaye piyasası faaliyetleri ileri düzey, kurumsal yönetim derecelendirme uzmanlığı ve FCA (İngiltere) lisanslarına da sahip.

Yurtiçi Kargo'ya GM yardımcısı
Yurtiçi Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı'na Tolga Güler atandı. Hacettepe Üniversitesi Psikoloji mezunu Güler, profesyonel iş yaşantısına Yurtbank'ta başladı. Ardından Otokoç - Birmot, Tofaş, Peugeot, Sirena Marine ve Bayraktar Otomotiv'de çalıştı.
Wav in Pilsa'ya genel müdür
Wavin Pilsa'nın genel müdürlüğüne Fatih Asal getirildi. Asal, son 2 yılda ülke satış müdürlüğü yapıyordu. Çukurova Üniversitesi İngilizce İşletme mezunu Asal, yüksek lisansını aynı üniversitenin yönetim ve organizasyon alanında tamamladı.

İGA'ya İcra Kurulu Başkanı
İGA Havalimanı İşletmesi'nin İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Keskin oldu. Boğaziçi Üniversitesi Matematik mezunu Keskin, Marmara Üniversitesi İşletme yüksek lisansı yaptı. THY'de yer işletme başkanı, TGS'de kurucu genel müdürlük yapan Keskin, İGA Havalimanına atanmadan önce sırası ile; TAV Park, İDO'da çalıştı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN