Atamalar

Giriş Tarihi: 27.11.2016
Atamalar
AMERİKAN TÜRK KONSEYİ'NDE ATAMA
Kibar Holding CEO'su Tamer Saka, Amerikan Türk Konseyi'nin (The American- Turkish Council/ATC) Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. Üyelerine Türkiye ve ABD'deki karşılıklı yatırım ve iş olanaklarını geliştirme konusunda yardımcı olmayı hedefleyen ATC, ABD-Türkiye arasındaki ilişkileri de güçlendirmeyi amaçlıyor.

ATOS TÜRKİYE'DE USLU DÖNEMİ
Dünyanın önde gelen IT firmalarından Atos'ta CEO'luk görevine Cüneyt Uslu getirildi. Lisans eğitimini, Doğu Akdeniz Üniversitesi Matematik ve Bilgisayar Bilimleri Bölümü'nde tamamlayan Uslu, kariyerine Accenture'ın Zürih ve Londra ofislerinde başladı. Cüneyt Uslu, 2015'ten bu yana Atos Türkiye'de kariyerini sürdürüyordu.

KARDEX'TE ÜST DÜZEY ATAMA
Kardex Remstar Orta Avrupa Bölge Satış Direktörü Gerard Lacher oldu. Lacher Türkiye'nin dışında Almanya, İsviçre, Avusturya, Macaristan'ın yönetiminden de sorumlu olacak. Lacher, Kardex Remstar'daki görevinden önce Hamburg merkezli Still firmasının iç lojistik sistemlerinden sorumlu başkan yardımcılığı görevini yürütüyordu.

ANADOLU EFES'İN CEO'SU HUDSON OLDU
Anadolu Efes Bira Grubu Başkanlığı ve Anadolu Efes İcra Başkanlığı (CEO) görevine, Efes Rusya Genel Müdürü olan John Gavin Hudson atandı. Robin Michael Goetzsche'nin yerine atanan Hudson, 1 Ocak 2017 tarihi itibariyle görevine başlayacak. Efes Rusya Genel Müdürlüğü'ne ise Efes Rusya Mali İşler Direktörü Roy Alan Cornish vekalet edecek.

MCDONALD'S'A PAZARLAMA DİREKTÖRÜ
McDonald's Türkiye'nin Pazarlama Direktörlüğü görevine Elif Göktaş atandı. Kariyerine Nielsen Araştırma Şirketinde Grup Lideri olarak başlayan Göktaş, sırasıyla Schöller Dondurma'da grup marka müdürü, Danone'de pazarlama müdürü, GıdaSA'da pazarlama müdürü, Doğtaş- Kelebek Mobilya'da pazarlama direktörü olarak çalıştı. ODTÜ İşletme bölümünden mezun olan Göktaş, Sabancı Üniversitesi'nde yüksek lisans yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN