Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 14.1.2018
Atamalar
CAN ÖZMERİÇ QUasar FAIRMONT'TA
FaIrmont Quasar İstanbul'un Genel Müdür Yardımcılığı görevine, Can Özmeriç getirildi. Yurtiçi ve yurtdışındaki Hilton ve Conrad otellerinde çalışan Özmeriç, Fairmont ailesine katılmadan önce Conrad Istanbul Bosphorus ve Hilton Istanbul Bosphorus'tan sorumlu İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapıyordu. Can Özmeriç Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu.

?LENOVO SATIŞ MÜDÜRÜ MAVİŞ OLD
Lenovo Türkiye'nin Kanal Satış Müdürü Gökhan Maviş oldu. İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü mezunu olan Maviş, iş hayatına bankacılık sektöründe başladı. 2000'de teknoloji sektörüne geçiş yapan Maviş, 5 yıl satış müdürlüğü yaptıktan sonra 2005'de Microsoft'ta Kanal Yöneticisi olarak çalışmaya başladı. 5 yıl Microsoft'ta çalışan 2010'da Lenovo'ya satış yöneticisi olarak transfer oldu.

?KPMG TÜRKİYE'YE YENİ DİREKTÖR
İsmail Sevinç, KPMG Sosyal Güvenlik Hizmetleri Direktörü olarak göreve başladı. Gazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun olan Sevinç, kariyerine Maliye Bakanlığı'nda devlet bütçe uzman yardımcısı olarak başladı. Sevinç daha sonra Sosyal Güvenlik Kurumu'nda Müfettişlik görevi aldı. Ankara il müdürü olarak görev alan Sevinç, son olarak başmüfettiş olarak görev yaptı.

ABDİ İBRAHİM'DE İKİ ATAMA
Abdi İbrahim, üst düzey iki atama gerçekleşti. Yeni atamalarla AbdiMED Bölüm Direktörlüğü görevine Mustafa Güven, Abdi İbrahim Remede Pharma Tesis Direktörlüğü görevine Can Polat Teker getirildi. Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü'nden mezun olan Güven, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Biyoteknoloji Bölümü'nde kanser genetiği üzerine yüksek lisans yaptı. Teker de Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Farmasötik Kimya Anabilim dalından mezun oldu.

DÜZEY PAZARLAMA'DA ÖZ DEVRİ
Düzey Pazarlama'nın Genel Müdürlüğü deneyimli isim Ercan Öz'e emanet edildi. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü'nü bitiren öz, iş yaşamına Pepsi Co'da Satış Şefi olarak başladı. Öz, Coca Cola'da satış görevlerinin ardından Fritolay Gıda'da satış operasyon ve iş geliştirme departmanlarında görev yaptı. 2010'da Danone Bebek Beslenmesi Grubunda Suudi Arabistan ülke müdürü olarak görev yapan Öz, son olarak Getir'de yönetici ortak idi.

DOĞA SİGORTA TEKNİKTE ATAMA
Mehmet Tümer, Doğa Sigorta'ya Teknikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olan Tümer'in 20 yılı aşkın sektör deneyimi bulunuyor. İş hayatına 1992'de başlayan Tümer, sırasıyla Yapı Kredi Sigorta, Allianz Sigorta ve Generali Sigorta'da üst düzey yöneticilik pozisyonlarında görev yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN