Çiğli’de Amatör Kulüplere Destek

Giriş Tarihi: 5.3.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 5.3.2015 11:57
Çiğli’de Amatör Kulüplere Destek
’in Çiğli ilçesinde yapılan ve yapılması planlanan spor yatırımlarına ilişkin, Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, Çiğli’deki amatör spor kulüplerinin başkan ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.
Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, ilçede faaliyet gösteren 11 amatör spor kulüpleri başkan ve yöneticileri ile bir araya geldi. Çiğli Belediye Spor Tesisleri’ndeki programda Başkan Arslan, Çiğli’de spor alanında yapılan çalışmalar ve yapılması planlanan projelere ilişkin başkan ve yönetim kurulu üyelerini bilgilendirdi. Öte yandan, kulüp başkanları da takımlarının sorunları ve istek ve talepleri Başkan Arslan’a iletti.
Amatör spor kulüplerinin desteklenmesi adına sürdürdükleri çalışmalara aynı hızla devam edeceklerini belirten Başkan Arslan, "Amatör alanda oynayan, ayakta kalmaya çalışanların en büyük özelliği özverili bir yaşam tarzıdır. Amatör spor kulüplerimiz başardıklarıyla bizlere heyecan veriyor. Sizlerde büyük özveriler göstererek takımlarınızı ayakta tutmaya çalışıyorsunuz. Çiğli’de en büyük sorun tesislerin yeterli düzeyde olmamasıdır. İzmir Büyükşehir Belediyemizin son derece önemli katkıları sayesinde bu problemin de üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Kapalı spor salonlarımızı hayata geçirmeye devam ediyoruz. Amatöre gönül vermiş arkadaşlarımıza maddi-manevi desteğimiz devam edecek, bu anlamda her zaman onların yanındayız. Çiğli’de geleceğe dönük birçok yatırım içindeyiz. Bitmeye hazır projelerimiz olduğu gibi yapılmasını planladığımız projelerimizi de sizlerle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. Bu hedeflerimize yavaş yavaş ulaşacağız. Spor kulüplerimiz ve sporcularımızın sorunlarını önemsiyoruz. Bu alanda mücadele eden 11 takımımıza başarılar diliyorum ve var olmaları için belediye olarak üstümüze düşen ne ise yapacağımızdan emin olmalarını istiyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çiğli’de Amatör Kulüplere Destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN