Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aliağa Belediyesi’ne Elektronik Belge Yönetim Sistemi

Giriş Tarihi: 10.3.2015 17:48 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Aliağa Belediyesi’ne Elektronik Belge Yönetim Sistemi
Aliağa Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü, elektronik belge yönetim sistemi (EBYS) hizmeti alım ihalesine çıkacak.
Aliağa Belediyesi idari işler ve yazışmalarında kullanılmak üzere EBYS hizmeti alımını kapsayan ihale, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19’uncu maddesi gereği açık ihale usulünce, 18 Mart Çarşamba günü saat 10.00’da Aliağa Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda yapılacak. Gerekli detaylar EKAP’ta yer alan ihale dokümanındaki idari şartnameden ulaşabilecek.
İsteklinin ihale teklifi verebilmesi için ihale tarihi itibariyle geçerli Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen güncel ve yürürlükte olan TS 13298/T1 sayılı elektronik belge yönetimi standardına sahip olduğunu ve aynı belgeyi teklif edeceği kendi EBYS ürünü için aldığını belgeleyecektir. En az 100 kullanıcılı bir kamu kurumu veya özel sektör kuruluşunda Elektronik Belge ve Arşiv Yönetim Sistemi, Elektronik Belge Yönetim Sistemi veya Elektronik Arşiv Yönetim Sistemi projesi gerçekleştirmiş olmalıdır.
Elektronik belge yönetim sistemi Aliağa Belediyesi hizmet binası ve birimlerinde kullanılacak. İhaleyi kazanan firma sözleşmeyi kazandıktan sonra 120 takvim gününde ihale de belirtilen şartları yerine getirerek Aliağa Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü’ne teslim edecektir.
Duyurusu yapılan ihale ilanında ihaleye katılabilme şartları, istenilen belgeler ve yeterlilik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler ayrıntılarıyla yayımlandı. İhale dokümanı Aliağa Belediyesi web adresinden görülebileceği gibi 50 TL karşılığında Aliağa Belediyesi İhale İşleri Servisi’nden de satın alınabilecek. İstekliler tekliflerini ihale tarih ve saatine kadar Aliağa Belediyesi İhale İşleri Servisi adresine elden verebilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aliağa Belediyesi’ne Elektronik Belge Yönetim Sistemi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN