Kılıçdaroğlu’dan Ön Seçimine Koordinatör Ataması

Giriş Tarihi: 23.3.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 17:39
Genel seçimler için ’de ön seçime girecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, başdanışmanı Veli Özdemir’i ön seçim koordinatörü olarak atadı.
CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter gerçekleştirdiği Ankara ziyaretiyle ilgili olarak bilgilendirmede bulundu. Serter, İzmir’de gerçekleşecek ön seçimde, CHP İzmir İl Başkanlığı ile birlikte çalışmaları yürütmesi için Kılıçdaroğlu’nun başdanışmanı Veli Özdemir’in ön seçim koordinatörü olarak atandığını ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun İzmir programının netleştiğini belirtti.
BAŞDANIŞMAN VELİ ÖZDEMİR İZMİR KOORDİNATÖRÜ OLDU
İzmir’e, ön seçimle ilgili olarak bir koordinatör atandığını söyleyen CHP İl Başkanı Serter, şöyle konuştu: “Ön seçim için yapılan hazırlıklarımızı ayrıntılarıyla Genel Başkanıma anlattım ve bu konuda tüm hazırlıklarımızın tamamlandığını ifade ettim. Sayın Genel Başkanımız İzmir’e verdiği önemi ve değeri zaten ön seçime girmek için kentimizi seçerek göstermişti. Şimdi de, ön seçimde bize destek olması ve il başkanlığımızla birlikte seçimleri yönetmesi için, başdanışmanı Sayın Veli Özdemir’i, İzmir’e ön seçim koordinatörü olarak atadı. Sayın Özdemir ile birlikte ortaklaşa bir çalışma yürüterek, İzmir’e ve CHP’ye yakışan bir şekilde seçimlerimizi tamamlayacağız. 29 Mart bizim için sadece ön seçim değil, aynı zamanda bir demokrasi şöleni olacaktır. Ön seçimle ilgili, genel merkezimiz kontenjan durumunun YSK’ya sorularak görüş sorulmasına da karar verdi.”
YENİ FUAR ALANINI KILIÇDAROĞLU AÇACAK
Yaklaşan ön seçim sebebiyle Ankara’daki CHP Genel Merkezi’ne gittiğini kaydeden Serter, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile bir görüşme gerçekleştirdim. Sayın Genel Başkanımızla görüşmemde çeşitli konuları masaya yatırdık ve seçime ilişkin bazı kararlar aldık. Görüşmede Genel Başkanımızın yeni fuar alanını açmak için İzmir’e gelişi de kesinleşti. CHP Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, 25 Mart Çarşamba günü İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından açılışı yapılacak ve Avrupa’nın sayılı fuarlarından biri olacak fuar, İzmir’in açılış törenine katılacak, ardından helikopterle Denizli’ye hareket edecek” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kılıçdaroğlu’dan İzmir Ön Seçimine Koordinatör Ataması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN