Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ticaret Ve Sanayi Şurası’nda Sözcüsü Adnan Saka Olacak

Giriş Tarihi: 24.3.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 14:58
Ticaret Ve Sanayi Şurası’nda İzmir Sözcüsü Adnan Saka Olacak
Ankara’da 8 Nisan tarihinde Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla düzenlenecek olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği VIII. Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası’nda ’in sorunlarını aktarmak için sözcü olarak Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Saka seçildi.
Şura için ön hazırlık toplantısı bugün İzmir Ticaret Odası’nın (İTO) ev sahipliğinde yapıldı. Toplantıya İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli, İzmir Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ercan Korkmaz, Selçuk Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Koray Yolcu, Bayındır Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan İnanır, Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kasım Sevin, Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ülper, Tire Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çapkınoğlu, Menemen Ticaret Odası Başkanı Yılmaz Güral, Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hamdi Erdem, Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Savaş Ercan, TOBB İzmir İli Akademik Danışmanı ve İEÜ Öğretim Üyesi Doç. Dr. Alper Duman, İTO Genel Sekreteri Duygu Mutluel ve İTB Genel Sekreteri Erçin Güdücü katıldı.
Toplantıda, şurada İzmir’in hangi sorunlarının aktarılması ve İzmir’in sözcüsünün kim olması konusunda görüş alışverişi yapıldı. Toplantı sonucunda İzmir il sözcüsü olarak Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Saka seçildi. Toplantı sonucunda İzmir’in sorunlarının “ulaştırma”, “turizm” ve “tarım” başlıkları altında şurada Başbakan Davutoğlu’na aktarılması konusunda tüm oda ve borsa başkanları görüş birliğine vardı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ticaret Ve Sanayi Şurası’nda İzmir Sözcüsü Adnan Saka Olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN