Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Futbol Buluşmaları Ertelendi

Giriş Tarihi: 6.4.2015 15:08 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:12
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in futbolun paydaşlarıyla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduğu ve projelerini paylaştığı Futbol Buluşmaları’nın ikincisi 7 Nisan’da ’de yapılacak. İzmir, Aydın ve Manisa’da bulunan profesyonel kulüplerin başkanları ve futbol şube sorumluları ile bugün yapılması planlanan ilk toplantı ise yarına ertelendi.
İlki 16-17 Mart tarihlerinde Adana’da gerçekleştirilen organizasyonun İzmir etabına; İzmir, Aydın ve Manisa’da bulunan profesyonel kulüplerin başkanları ile futbol şube sorumluları, gençlik geliştirme programı teknik sorumluları ile antrenörleri, yine bu illerin ASKF ve TÜFAD başkanları, BESYO müdürleri, Gençlik ve Spor İl Müdürleri, Milli Eğitim İl Müdürleri, MHK Bölge Sorumlusu ve belediyelerin spor teşkilatı sorumluları katılacak.
Futbol Buluşmalarının ilk toplantısı yarın saat 09.30’da İzmir, Aydın ve Manisa’daki profesyonel kulüplerin gençlik geliştirme programı teknik sorumluları ve antrenörlerinin katılımıyla gerçekleştirecek.
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in bugün saat 16.30’da yapılacağı duyurulan, İzmir, Aydın ve Manisa’da bulunan profesyonel kulüplerin başkanları ve futbol şube sorumluları ile bir araya geleceği toplantı da yarın saat 12.30’a ertelendi.
İzmir’deki Futbol Buluşmaları’nın 7 Nisan Salı günü saat 15.00’de başlayacak son oturumuna futbolun paydaşları, bürokratlar, BESYO müdürleri, belediye sorumluları ve MHK Bölge Sorumlusu katılacak.
İzmir Bölge Müdürlüğü’ne bağlı diğer illerde yer alan profesyonel kulüplerin temsilcileri ile illerdeki futbolun paydaşları, spor bürokratları, BESYO müdürleri ve belediyelerin spor teşkilatı sorumluları 27-28 Nisan’da Antalya’da yapılacak Futbol Buluşmaları toplantılarına davet edilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Futbol Buluşmaları Ertelendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN