Başkan Eşleri Çiğli’de Buluştu

Giriş Tarihi: 27.4.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 27.4.2015 14:10
Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun eşi Türkegül Kocaoğlu’nun öncülüğünde sürdürülen “Geleneksel Başkan Eşleri Buluşması” Çiğli’de ilçesinde gerçekleşti.
Belediye başkanlarının eşleri arasında birlik, beraberlik, dayanışma duygularının pekişmesi amacıyla başlatılan ’Geleneksel Başkan Eşleri Buluşması’na bu kez Çiğli ev sahipliği yaptı. Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan’ın eşi Ergül Arslan’ın yaptığı program dahilinde bir araya gelen eşler, Çiğli Belediyesi başkanlık makamı’nda buluştu.
Başkan eşlerini Çiğli’de ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Arslan, organizasyonun Çiğli’nin tanıtılması adına da oldukça anlamlı bir amaca hizmet ettiğini belirtti. Çiğli’de yürüttüğü hizmet ve projelere ilişkin detaylı açıklamalarda bulunan Başkan Arslan, "İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun eşi Türkegül Kocaoğlu tarafından hayata geçirilen birlik, beraberlik ve dayanışmayı güçlendirmeyi amaçlayan başkan eşleri buluşması oldukça önemli bir amaca hizmet etmektedir. Sizleri Çiğli’de ağırlamaktan çok büyük bir memnuniyet duydum. Çiğlimize çok önemli projeler kazandırdık, birçok yaralı hizmeti de aksatmadan yürütüyoruz. Çiğlimiz turistik ve tarihi değerler açısından da değeri yüksek kentler arasındadır. Gezilip görülecek çok güzel yerleri var. Yapımını gerçekleştirdiğimiz ve halkımızın hizmetine sunduğumuz mekanlarımızı görmenizden büyük bir keyif alacağız. Kuzeyin Parlayan Yıldızı Çiğlimize yapmış olduğunuz ziyaretten dolayı çok mutlu olduğumuzu belirtmek isterim. Hoş vakit geçirdiğiniz bir gün olsun istiyorum ve geldiğiniz için tekrar hepinize çok teşekkür ediyorum" dedi.
Sohbet havasında geçen görüşmelerde ülke gündemine ilişkin karşılıklı görüş alışverişinde de bulundu. Başkanlık makamında başlayan gezi programı Kaklıç’ta yapılan kahvaltıyla devam etti. Programın ilk durağı Tuzla oldu. Ardından 300’den fazla kuş türünün yaşadığı, turistik değeri açısından da önemli merkezlerden biri olan doğa harikası İzmir Kuş Cenneti’ne geçildi. İlçenin tarihi ve turistlik mekanlarını gezen eşlerin gezisi, akşam yemeğiyle son buldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Eşleri Çiğli’de Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN