Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Kadınlara Ders Zili Çaldı

Giriş Tarihi: 6.5.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 15:21
AK Kadınlara Ders Zili Çaldı
Seçim çalışmalarına hızla devam eden AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı, teşkilat mensuplarıyla ‘AK Parti Hükumetinde Kadına Tanınan Haklar’ konulu eğitim toplantısı gerçekleştirdi.
Genel Seçim çalışmalarında parolası İzmir’de çalınmadık kapı bırakmamak olan AK Parti İzmir İl Kadın Kollar Başkanlığı, düzenlediği etkinliklere bir yenisini daha ekledi. Partili kadınlar, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği binasında AK Parti Hükumetinin kadınlara tanıdığı hakların anlatıldığı eğitim toplantısına katıldı.
EV EV GEZERKEN İCRAATLARI ANLATACAKLAR
İzmir’de ev ev gezerek seçmene AK Parti Hükumetinin icraatlarını en açıklayıcı şekilde anlatacaklarını belirten AK Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Gözde Keskin, "2002 yılından bu yana iktidarda olan partimiz her alanda yaptığı değişim ve dönüşüm politikalarını uygulayarak halkımızın huzur ve refahını artırmak için birçok yeniliğe imza atmıştır. Bunların en başında kadının toplumdaki saygınlığını yasal ve anayasal güvencelerle hak ettiği konuma yükseltmek olmuştur" dedi
KADINLAR BİLGİLENECEK
Kadınları sahip olduğu yeni haklar konusunda bilgilendireceklerine dikkat çeken Keskin, "Kadınlarımıza Hükumetimiz döneminde iş kanunundan, ceza kanununa, sosyal güvenlik yasalarından, sosyal hizmetler alanında yapılan yeni düzenlemelerle birçok yeni hak tanınmıştır. Biz de seçim sürecinde kadınlarımıza sahip olduğu hakları yapmış olduğumuz ev ziyaretlerinde en sağlıklı şekilde aktarmak amacıyla konunun uzmanlarından bilgiler aldık" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Kadınlara Ders Zili Çaldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN