Öğretmenler Seminer Dönemi Öncesi Piknikte Buluştu

Giriş Tarihi: 20.6.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 22.6.2015 09:37
Öğretmenler Seminer Dönemi Öncesi Piknikte Buluştu
2014-2015 eğitim öğretim yılında öğrenciler için son zilin çalmasının ardından Ödemiş’te öğretmenler için seminer dönemi başladı. 1 haftası geride kalan iki haftalık seminer dönemi, Ramazan öncesinde yapılan pikniklerle renklendi.
Hafta başında ilçedeki okulların öğretmen ve idarecileri farklı yerlerde düzenledikleri pikniklerle hem eğitim yılının yorgunluğunu attı, hem de tayinleri çıkan öğretmenlere veda etti.
Haziran ayı sonuna kadar okullarda devam edecek seminer dönemi öncesi pazartesi ve salı günleri Bademli, Birgi ve Beydağ öğretmenlerin pikniklerine sahne oldu.
Ödemiş İlkkurşun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin (İMTAL) öğretmen ve idarecileri de hafta başında Bademli Mahallesi’ndeki piknikte buluştu. Okul Müdürü Taner Hamzaoğlu, eğitim yılının stresini bir nebze de olsa attıklarını ve bir arada olmanın sevincini yaşadıklarını belirterek, “Aynı zamanda okulumuzdan ayrılacak öğretmenlerimize veda etmek, okulumuza tayin olan öğretmenlerimize de merhaba diyebilmek adına organizasyon son derece faydalı oldu. Verimli bir seminer döneminin ardından eğitim camiası Eylül ayına kadar yaz tatiline çıkacak” dedi.
İMTAL öğretmenleri, aynı yerde piknik yapan Yanbastı Kardeşler Anaokulu Müdürü Süleyman Arslan’ın gitarı ile coşku dolu bir gün geçirdi. Arslan’ın çaldığı ezgilere İMTAL’in öğretmenleri sesleri ile eşlik etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğretmenler Seminer Dönemi Öncesi Piknikte Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN