Karikatürün Şampiyonları Bayraklı’dan

Giriş Tarihi: 21.6.2015 10:08 Güncelleme Tarihi: 22.6.2015 09:44
Karikatürün Şampiyonları Bayraklı’dan
Bayraklı Belediyesi’nin düzenlediği karikatür kursuna katılan öğrenciler, katıldıkları ilk yarışmadan dereceyle döndü. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Kurslarımızdan faydalanan çocuklarımızın başarıları göğsümüzü kabartıyor” dedi.
İlk ve ortaokul öğrencilerinin katıldığı, konusu “Sev kardeşim- sevgi karikatürleri” olan yarışmaya Bayraklı Belediyesi karikatür atölye öğrencileri damga vurdu. 151 kişinin katıldığı yarışmada Bayraklı Belediyesi karikatür atölyesi öğrenciler iki birincilik, bir üçüncülük elde etti. Altı dalda ise mansiyonla ödüllendirildi. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Öğrencilerimizi kutluyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz. Önümüzdeki süreçte de onlara olan desteğimizi sürdüreceğiz. Kurslarımızdan faydalanan çocuklarımızın başarıları göğsümüzü kabartıyor” diye konuştu.
ÖDÜL ALAN ÖĞRENCİLER
Ortaokullar arası birinciliği Aygül Armağan, ilkokullar arası birinciliği Akasya Tokmak, ilkokullar arası üçüncülüğü ise Ayşenur Akpınar elde etti. İlkokullar arası mansiyon ödülleri ise Kardelen Yeşilyurt, Irmak Bayer, Sedenur Elkoca, Duru Bülbül, Güce Kurşun ve Nil Okyanus Bekmezci’ye gitti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karikatürün Şampiyonları Bayraklı’dan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN