Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden Çocuklara Ücretsiz Satranç Kursu

Giriş Tarihi: 4.7.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 6.7.2015 09:09
Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden Çocuklara Ücretsiz Satranç Kursu
Ödemiş Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki Ödemiş Emniyetspor Kulübü, çocuklara yönelik ücretsiz olarak satranç kursu açıyor.
Ödemiş Emniyetspor Kulübü, okulların kapanmasıyla birlikte yaz döneminde ücretsiz satranç kursu açmak için harekete geçti. Kulüp binasında verilecek kursların Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştireceği belirtildi. Konu ile ilgili bilgiler veren Polis Memuru Mehmet Kabakoz, şu açıklamalarda bulundu:
"Ödemiş Emniyetspor Kulübü olarak çeşitli spor branşlarında çocuklarımıza ve gençlerimize spor yapmaları imkânı vermeye çalışıyoruz. Bu sene Çocuk Satranç ekibimize de kurup müsabakalara katıldık ve başarılı sonuçlar elde ettik. İlk senemizde üçüncülüğü ve Türkiye dördüncülüğü elde ettik. Bu başarılarımız ilçemizdeki ailelerimizde ilgi uyandırdı çocukları için kurs açmamızı istediler. Emniyet Müdürümüzün izni ile de vatandaşlarımızı kırmayıp yaz sezonu için Çamlıktaki dernek binamız bünyesinde kurs açmaya karar verdik ve şimdi ilçemizdeki çocuklarımızı kursumuza davet ediyoruz. Ücretsiz olacak kursumuzda çocuklarımıza satranç sporunu hocamız sayesinde öğretmeye çalışacağız. Tüm halkımızın çocuklarını kursumuza davet ediyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden Çocuklara Ücretsiz Satranç Kursu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN