Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Halk Masası, Foça Demokrasi Meydanı’nda

Giriş Tarihi: 11.7.2015 19:48 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 09:04
Halk Masası, Foça Demokrasi Meydanı’nda
Foça Belediyesi, UNESCO Dünya Kültür Mirası Geçici Listesi’nde olan Foça, tanıtımını daha etkin bir şekilde yapmak amacıyla Foça Demokrasi Meydanı’nda stant açtı.
Foça Belediyesi, ilçeye gelen misafirlere Foça’nın daha aktif bir tanıtımını yapmak ve vatandaşlardan gelen istek ve önerileri değerlendirmek amacıyla, Foça Demokrasi Meydanı’nda “Halk Masası-Tanıtım Stantı” oluşturdu.
Foça Belediye Başkanımız Gökhan Demirağ’da, yine bu stantta, vatandaşların istek ve önerilerini değerlendirecek. Türkiye’de belki de ilk defa görülebilecek bir uygulama ile, Başkan Demirağ, belirli zaman dilimlerinde, bürokratları ile birlikte haftanın yedi günü vatandaşlarla bir araya gelecek.
Foça Demokrasi Meydanı’ndaki Halk Masası, henüz çok yeni kurulmasına karşın çok olumlu eleştiriler aldı. Foçalılar, bu gelişmeyi memnuniyetle karşıladı.
Stantı halkla sohbet günleri yaparak değerlendirmek, festival, fuar ve benzeri etkinliklerde tanıtım için kullanmak üzere tasarladıklarını belirten Başkan Gökhan Demirağ; “Özellikle Halkla İlişkiler Birimi personelimiz halkımızın isteklerini dinleyecek ve değerlendirecekler. Haftanın tüm günlerinde ve hemen hemen tüm saatlerinde burada görevli bir personelimiz olacak. Umarım; Foça’ya gelenlere ilçemizi tanıtma noktasında da çok faydalı oluruz, halkımızın sorunlarını onlarla iç içe ve çok yakınen dinleriz. Tüm vatandaşlarımızı stantımıza bekliyoruz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Halk Masası, Foça Demokrasi Meydanı’nda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN