Seferihisar’da Başkanın Kapısı Açık

Giriş Tarihi: 12.7.2015 17:08 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 09:04
Seferihisar’da Başkanın Kapısı Açık
Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Salı ve Perşembe günleri vatandaşlarla randevusuz olarak görüşecek.
Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, başlattığı yeni uygulamayla bundan böyle Salı ve Perşembe günleri sabah 10.00-13.00 saatleri arasında Seferihisar Belediyesi binasında, 14.00-17.00 saatleri arasında Ürkmez Gençlik Merkezi’ndeki makamında vatandaşlarla randevusuz olarak görüşecek. Pazartesi günleri aynı saatlerde belediye başkan yardımcı Nilgün Durmazer, Çarşamba günleri ise aynı saatlerde belediye başkan yardımcısı Gürhan Özata görüşme için hazır olacak. Başkan Soyer, ayrıca Pazartesi ve Cuma günleri ilçe sınırları içerisinde hem belediyenin devam eden işlerini takip edecek, hem de vatandaşların içinde olacak.
RANDEVUSUZ GÖRÜŞME
Çok olağanüstü hallerde, bir seyahat ya da bir zorunluluk dışında, belirtilen gün ve saatlerde kimseye randevu verilmeyecek ve vatandaşlar özgürce belediye başkanıyla veya yardımcılarıyla görüşebilecekler. Böylelikle direkt başkan veya başkan yardımcılarıyla görüşmek isteyen vatandaşlar, randevu almadan, sırayla görüşebilecek. Bu günler dışında belediye başkanı sadece Çarşamba günleri, başkan yardımcıları ise Cuma günleri randevulu görüşme gerçekleştirecek. Bunun dışındaki günlerde, başkan ve başkan yardımcıları gerek belediyenin iç işleyişi, gerekse Seferihisar’ın günlük işleri ve geleceğe dair projeleriyle ilgili olarak çalışmalarını sürdürecek.
“KAPIMIZ AÇIK OLACAK”
Bu yeni uygulamanın Seferihisarlılara ve Seferihisar’a yararlı olmasını dileyen Başkan Soyer, “Elimizden geldiğince halkımızla görüşmeye, sıkıntılarını çözmeye çalışıyoruz ama randevulu görüşme sisteminde anlık görüşme taleplerinde bazı sıkıntılar oluyordu. Yeni uygulamamızla Salı ve Perşembe günleri kapımız açık olacak ve gelen vatandaşımızla direk görüşeceğim. Umuyorum ki halkımızın memnun olacağı bir çalışmayı başlatmış oluruz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Seferihisar’da Başkanın Kapısı Açık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN