Başkan Karabağ’a Engellilerden Teşekkür Ziyareti

Giriş Tarihi: 19.7.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
Başkan Karabağ’a Engellilerden Teşekkür Ziyareti
Türkiye Zihinsel Engellileri Geliştirme ve Koruma Derneği üyeleri Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ’ı ziyaret ederek, kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Başkan Karabağ, “Engelli kardeşlerimizin her zaman yanındayız. Onların destekçisiyiz” dedi.
Türkiye Zihinsel Engellileri Geliştirme ve Koruma Derneği Başkanı Muhittin Yılmaz ve dernek üyeleri, Başkan Karabağ’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette derneğin sorun ve sıkıntıları dile getiren Dernek Başkanı Muhittin Yılmaz, zihinsel engelliler için düzenlenen temsili polislik ve askerlik etkinliğine katılmaları noktasında belediyenin kendilerine büyük destek verdiğini söyledi. Yılmaz, “Bayraklı Belediyesi bizim her zaman yanımızda. Bir ricamız olduğunda anında ilgileniyorlar. Bu da bizleri çok memnun ediyor” dedi.
HER ZAMAN ONLARIN YANINDAYIZ
Başkan Karabağ ise, engelli vatandaşların her zaman yanında olduklarını belirterek, “Belediyemiz bünyesinde engelliler merkezi kurduk. Bu merkez, engelli kardeşlerimizin sorunlarıyla ilgileniyor. Onlar için projeler üretiyoruz. Onları sosyal hayatın içerisine çekiyoruz. Şunu hiçbir zaman unutmamak gerekiyor. Hepimiz birer engelli adayıyız. Herkesin bu bilinçte davranmasını istiyoruz. Engellilere desteğimiz sürecek” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Karabağ’a Engellilerden Teşekkür Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN