KADEM, Vodafone 38. İstanbul Maratonu’nda “kadın kahramanlar” için koşacak

KADEM, 13 Kasım 2016 Pazar günü düzenlenen Vodafone 38. İstanbul Maratonu’na sosyal sorumluluk partneri olarak katılıyor. 15 Temmuz şehitleri ve gazileri için koşulacak bu yılki maratonda, KADEM’in teması da “Kadın Kahramanlar”.

Giriş Tarihi: 4.11.2016 16:53
KADEM, Vodafone 38. İstanbul Maratonu’nda “kadın kahramanlar” için koşacak

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM), 13 Kasım 2016 Pazar günü Vodafone 38. İstanbul Maratonu'nda sosyal sorumluluk partneri olarak yer alıyor. "Kadın Kahramanlar" için koşacaklarını duyuran KADEM ekibi, Pazar sabahı saat 7:30'da Altunizade Köprüsü'nün Kısıklı-köprü sapağının hizasındaki Hz. Ali Camii'nin önünde buluşup, köprüye kortej olarak giriş yapacak.

KADEM ayrıca, maratondan önce 10-12 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek İstanbul Maraton ve Spor Fuarı'nda yer alacak. Aslı Çakır Alptekin Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek fuarda, maratona katılım için kayıt yaptırma imkanı bulunuyor.

Fuarda KADEM Vakfı tarafından toplanacak bağışların, 15 Temmuz şehitlerinin ve gazilerinin aileleri için olduğu duyuruldu.

Maratona katılacak kişilerin göğüs numarası, çip, tişört ve çantalarını alabilmeleri için maraton fuarını ziyaret etmeleri gerektiği bildirildi. Ücretsiz ziyaret edilebilen fuar, yarış malzemesi dağıtılan tek yer olacak.

Geçen yıl da sosyal sorumluluk partneri olarak maratona katılmış olan KADEM, kadına yönelik şiddete karşı "Sen de Konuş Sen de Konuş" sloganıyla bir temaya sahipti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KADEM, Vodafone 38. İstanbul Maratonu’nda “kadın kahramanlar” için koşacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN