Türkiye'nin en iyi haber sitesi

PTT Araç Filosunu Genişletti

Giriş Tarihi: 23.3.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 14:53
Kahramanmaraş PTT Araç Filosunu Genişletti
PTT Genel Müdürlüğü tarafından ’a gönderilen 22 yeni motosiklet Kahramanmaraş PTT Başmüdürü Mustafa Coşkun tarafından basına tanıtıldı.
Türkiye genelinde yapılan ihale sonucu bin 663 motosiklet PTT’nin müdürlüklerine teslim edildi. Bu kapsamda Kahramanmaraş PTT Başmüdürlüğüne gönderilen 22 yeni motosiklet göreve başladı.
Yeni motosikletler sayesinde Kahramanmaraş halkına daha hızlı daha kaliteli hizmet vereceklerini ifade eden Kahramanmaraş PTT Başmüdürü Mustafa Coşkun, “PTT olarak günün rekabet koşullarına ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet vermek amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Söz konusu çalışmalarımızdaki temel politikamız; yenilikçi bir anlayışla birçok hizmeti Ülkemizin en ücra köşesine kadar götürmekle birlikte özellikle hız ve kalite unsurlarını da ihmal etmemektedir. Bu kapsamda; posta ve kargo taşımacılığı alanındaki hizmetlerimizi daha hızlı ve kaliteli sunabilmek amacıyla mevcut motosikletlerimize ilave bin 663 yeni motosiklet alımı yapmış olup Ülke genelinde bulunan PTT Baş Müdürlüklerimize teslim edilmiştir. Hizmet verilen yeni motosikletler; müşterilerimizin beklentilerini en güzel şekilde karşılamakla birlikte 175 yıllık geçmişe sahip PTT imajına da yaraşır şekilde dış görünüş ve donanıma da sahiptirler” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kahramanmaraş PTT Araç Filosunu Genişletti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN