Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Geçici Köy Koruyucularının Özlük Hakları Anlatıldı

Giriş Tarihi: 24.3.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 16:33
Geçici Köy Koruyucularının Özlük Hakları Anlatıldı
Geçici Köy Koruyucuları ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Celalettin Fırtına tarafından, Göksun İlçe Jandarma Komutanlığı’nın ev sahipliğinde Göksun’da görev yapan geçici köy koruyucularına özlük hakları anlatıldı.
Dernek Başkanı Fırtına, bu toplantının özlük haklarının anlatılmasının yanı sıra bir kaynaşma ve tanışma programı olduğunu belirterek, "Geçici koruyuculuk sistemi devam edecek öncelikle bunu belirteyim. En önemli isteğim sizden derneğimize üye olarak destek vermenizdir. Sayımız çoğaldıkça biz sizin haklarınızı daha çok savunacağız. Biz Türkiye genelinde büyük bir camiayız. Her kesimin bir derneği var, artık bizde bir dernek çatısı altında toplanacağız. Geçtiğimiz ayda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Cumhurbaşkanlığı Sarayında sizler adına görüştüm. Değerli yetkililerimize geçici köy koruyucularının neler beklediğini anlattık. Anlatma aşaması bitti şuan adım atma aşamasına gelindi" dedi.
Toplantı; soru cevap şeklinde devam etti. Daha sonra Göksun İlçe Jandarma Komutanlığı bahçesinde ikramda bulunarak hatıra fotoğrafı çektirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Geçici Köy Koruyucularının Özlük Hakları Anlatıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN