Eski İl Başkanı Ayar, Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

Giriş Tarihi: 20.2.2015 18:48
Eski İl Başkanı Ayar, Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı
AK Parti eski İl Başkanı Ömer Ayar, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği seçimlerinde aday adayı olduğunu açıkladı ve başvuru dosyasını kalabalık bir katılımın olduğu törenle İl Başkanı Timurçin Saylar’a verdi.
Başvuru öncesi açıklama yapan Ömer Ayar, “Bizler 2001 yılında bu partiyi Karabük’te hep beraber kurduk. Kurucular kurulunda olmanın onuru ve gururu halen üstümüzdedir. 2001’den 2014 yılının Haziran ayına kadar aralıksız bir görev süremiz var. Bu sürede bir siyasetin büyük bir bölümünü başkanı olarak görev yapmamıza rağmen görevi bıraktığımızda halen başımız dik alnımız ak bir şekilde sizin içinizde gezebilmenin güzelliğini tadıyoruz. Zira siyasetin zor bir meslek olduğunu çok kolay yaftaların insanlara yapıştırılabildiğini yıllar boyu gözlemledik ve hep beraber yaşadık. Bu süreç içersinde Karabük’e yapılan bütün hizmetlerin içersinde en ufak bir payemiz var ise işte siyasetteki amacımız hedefimiz tam da bu noktada yer almaktadır. Elbette ki siyaset bir bayrak yarışıdır, bu bayrak yarışında belirli dönemler görev yapılır, görevler bırakılır, başka görevlere talip olunur biz de bugün 2014 yılına kadar yapmış olduğumuz İl Başkanlığı görevinin akabinde bugün Karabük halkının karşısında bütün samimiyetiyle, bütün dirayetiyle AK Partinin misyonunu, AK parti davasını sonuna kadar benimsemiş ve özümseniz bir kardeşiniz olarak işte bugün karşınıza Milletvekili aday adayı olarak çıkmış bulunuyoruz. Bu öncelikle Genel Merkezimizin, akabinde de Karabük halkının göstereceği teveccühle sonuçlanacak bir yarıştır. .Hepimiz için, Karabük için, Türkiye için hayırlı olsun. Bu yarışa çıkmak demek, elini taşın altına koymak demek. Amacımız sıfatımız ne olursa olsun partiye hizmet. Sıfat hiç önemli değil. Her sıfatta bu davanın peşinden koşmaya devam edeceğiz. Allah bizim için ne güzelse onla nasiplendirsin” dedi.
AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar da yaptığı konuşmada, “Yeni Türkiye, Yeni Güç. Hedef 2023 sloganıyla çıktığımız bu yolda Yeni Karabük, Güçlü Karabük Hedef 2023 diyoruz. Karabük halkı bizden ne istedi de biz yapmadık diyor ve Karabük halkına vefa borcumuzu hizmet ederek ödüyoruz. Ömer Ayar kardeşimize çıktığı bu yolda başarılar dileriz” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından AK Parti İl eski Başkanı Ömer Ayar başvuru dosyasını Saylar’a takdim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eski İl Başkanı Ayar, Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN