Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İl Başkanı Saylar Ve TSO Başkanı Özcan Bakan Fikri Işık İle Görüştü

Giriş Tarihi: 10.4.2015 20:58 Güncelleme Tarihi: 10.4.2015 23:57
İl Başkanı Saylar Ve TSO Başkanı Özcan Bakan Fikri Işık İle Görüştü
AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar, Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi 1. Etap çalışmaları kapsamında Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ile görüşerek hayırlı sonuçlar aldıklarını söyledi.
Eskipazar İsmetpaşa mevkiinde kurulması planlanan Metal ve Metal Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi 1. Etap çalışmaları kapsamında, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ile Ankara’da toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya, AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, Eskipazar Belediye Başkanı Dursun Baş, AK Parti Karabük İl Yönetim Kurulu üyesi Adnan Çebi, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Özcan, Karabük Organize Sanayi Müdürü Caner Özcan katıldı.
Eskipazar İsmetpaşa mevkiinde kurulması planlanan Metal ve Metal Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi 1. Etap çalışmaları için yoğun bir program gerçekleştirdiklerini kaydeden Saylar, “Organize Sanayi Bölgesi çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu doğrultuda Sayın Bakanımız ile görüşmelerimizi yaptık. Çok şükür olumlu bir görüşme oldu ve Karabük’ümüz için Eskipazar’ımız için hayırlı sonuçlar aldık. Burada şunu özellikle belirtmek istiyorum; bu proje ile Eskipazar inşallah Türkiye’mizin nadide bölgelerinden biri olacak. İnşallah Eskipazar’ın nüfusu 5 yıl sonra 100 bin olacaktır diye düşünüyorum. Böyle olunca da hem Karabük gelişecek hem de Eskipazar’ımız gelişecektir. Organize Sanayi Bölgesi kurulduktan sonra şehrimiz ve ilçeleri bambaşka bir görünüme kavuşacak. AK Parti Hükümetimiz 14 yıldır Karabük’ümüze çok yatırımlar kazandırdı ve de kazandırmaya devam ediyor. Hemşerilerimiz de her şeyin farkında ve katkılarıyla bizleri her daim onure ettiler. Bizler her daim Karabük’ümüz için çalışmaktayız. İnşallah da bundan sonra da yoğun çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ise, Karabük’ün, Türkiye’nin lokomotifi görevi gördüğünü, gerçekleştirilecek organize sanayi bölgesi projesi ile daha da ilerleme kaydedeceğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İl Başkanı Saylar Ve TSO Başkanı Özcan Bakan Fikri Işık İle Görüştü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN