Bakka Yönetim Kurulu Nisan Ayı Toplantısı Yapıldı

Giriş Tarihi: 28.4.2015 19:08 Güncelleme Tarihi: 29.4.2015 01:07
Bakka Yönetim Kurulu Nisan Ayı Toplantısı Yapıldı
Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Nisan ayı toplantısı Valisi Orhan Alimoğlu Başkanlığında yapıldı.
Valilik toplantı salonunda yapılan toplantıya Vali Orhan Alimoğlu, Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, TSO Başkanı Tuncay Özcan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve BAKKA temsilcileri katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Vali Orhan Alimoğlu “Batı Karadeniz Kalkınma Ajansımızın Nisan ayı mutat toplantısını gerçekleştirmek için bir araya gelmiş bulunuyoruz. Gündemimizde yer alan konuları değerlendireceğiz. Kalkınma Ajansımızın işi bölgemizin ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda kalkınması ve gelişmesi için yapılması gereken ve yapılmakta olan işleri gözden geçireceğiz. Talepleri ve teklifleri değerlendireceğimiz toplantımızda inşallah isabetli kararlar alarak ülkemizin ve bölgemizin kalkınmasına katkıda bulunuruz. Toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.
Toplantı daha sonra, Yönetim Kurulu üyelerinin karşılıklı görüş alışverişinde bulunmaları ve gündem maddelerinin görüşülmesi ile devam etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakka Yönetim Kurulu Nisan Ayı Toplantısı Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN