TSO’dan Bir İlk

Giriş Tarihi: 11.7.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 09:04
Karabük TSO’dan Bir İlk
Ticaret ve Sanayi Odası, Ramazan ayı dolayısıyla ilk defa tüm ilçelerde iftar organizasyonu düzenledi.
Karabük TSO tarafından verilen iftar yemeklerinin ilki Ovacık ilçesinde düzenlendi. Ovacık’ta verilen iftar yemeğine ilçe halkının yanı sıra TSO Başkanı Tuncay Özcan, yönetim kurulu üyelerimiz ve meclis üyeleri de katıldı.
TSO daha sonra Eflani ilçesinde halk bir araya geldi. Halkın yoğun katılım gösterdiği iftara TSO Başkanı Tuncay Özcan, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, oda yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri katıldı.
Birer gün arayla yapılan iftar programının üçüncüsü ise Yenice ilçesinde gerçekleştirildi. Burada yapılan programa ise, AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Yenice Kaymakamı Oğuz Cem Murat , Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan, Yönetim Kurulu üyeleri ve Meclis üyeleri ile vatandaşlar katıldı.
TSO Başkanı Tuncay Özcan, oda olarak ilk defa tüm ilçelerde iftar programı dzüenlediklerini belirterek, “İçinde bulunduğumuz rahmet, mağfiret Ramazan ayının soframızı gönlümüzü paylaşmak adına böylesi bir program düzenledik. Karabük Ticaret ve Sanayi Odası olarak Karabük’te verdiğimiz iftarlarda üyelerimizin tamamına ulaşamıyorduk. Dolayısıyla arkadaşlarımızla aldığımız karar neticesinde üyelerimizin ayağına gelip ilçelerimizi görüp hep birlikte iftar yapalım arzu ettik. Bundan sonrada bu tür organizasyonları sık sık yapacağız” dedi.
AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci ise, Ramazan ayının son haftasına girildiğini anımsatarak, “Bereket ve mağfiret ayını huzur içinde kutluyoruz. Ama Maalesef etrafımızda kan ve göz yaşı özellikle İslam ülkelerinde kan ve gözyaşı olduğu Ramazan ayı içindeyiz. İnşallah bir dahaki Ramazanlarda kan ve gözyaşının sona ermesini istiyoruz. Ramazan Bayramınızı şimdiden kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karabük TSO’dan Bir İlk
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN