'Milletin partisini yine tek başına getirin'

AK Parti milletvekili adayı Fuat Köktaş seçim çalışmalarına İlkadım'da gerçekleştirdiği programla devam etti. Köktaş, milletin, geleceğine sahip çıkarak AK Parti'yi yeniden tek başına iktidar yapacağına inandığını söyledi

Giriş Tarihi: 26.10.2015
'Milletin partisini yine tek başına getirin'
AK Parti milletvekili ve milletvekili adayı Fuat Köktaş, İlkadım'ı karış karış gezerek esnafla biraraya geldi, vatandaşlarla sohbet etti. İlkadım programlarına ilk olarak 100. Yıl Bulvarı'nda başlayan Köktaş, huzur ve istikrar yolunda 1 Kasım seçiminin büyük önem arz ettiğini belirterek, "AK Parti, huzur, güven ve istikrar demektir. Bunun için 1 Kasım'da desteğinizi istiyoruz. Milletin partisi AK Parti'yi yine milletimiz tek başına iktidar yaparak geleceğine sahip çıkacaktır" dedi. Milletvekili Köktaş daha sonra İlkadım Kulaca Caddesi, Salihbey Caddesi, Şafak Sokak, Alparslan Geçidi, Eğribel Pasajı ve Kurtel İş Merkezi'nde esnafı ziyaret etti. Alışveriş yapan vatandaşlarla ve yurt dışından gelen gurbetçilerle bol bol sohbet eden Köktaş, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun geçtiğimiz hafta sonu Düsseldorf'ta yaşayan vatandaşlarımıza hitap ederek orada da müjdeler verdiğini hatırlattı.

COŞKUYLA KARŞILANIYOR

Fuat Köktaş "Yurt dışından ülkemize araba, araç getirenlerin kalış süreleri iki yıla, yurt dışından gelen mobil cihazların, telefonların ülkemiz de kalış süreleri de dört aya çıktı. Başbakanımız demişti ki 'yurt dışında okuyan gençlerimiz, eğitimleri sırasında burs ihtiyacı hissettiklerinde lisansa 500, yüksek lisansa 750, doktoraya bin, doktora sonrası için bin 250 euro burs vereceğiz'. Hepsini başlattı. Hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu. Milletvekili Köktaş son olarak Derebahçe mahallesi sakinleriyle biraraya geldi. Mahalleli tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan milletvekili Köktaş, özellikle evinden, eşinden, çocuğundan vakit ayırarak, kendilerini yanlız bırakmayan kadınlara çok teşekkür ettiğini söyledi. Türkiye'nin huzuru ve istikrarı için bir oyun çok önemli olduğuna vurgu yapan milletvekili Köktaş sözlerini şöyle sürdürdü: "Biz ödevimize iyi çalıştık. 7 Haziran da milletimizin ne dediğini iyi okuduk ve buna göre hazırlıklarımızı yaptık. Tüm teşkilatlarımızla birlikte sahadayız. 13 yıllık AK Parti iktidarları döneminde sağlıkta, eğitimde, savunma sanayisinde, ulaştırmada, tarımda, turizmde yani her alanda yapılan hizmetlerle ülkemiz dünyanın en önemli ülkeleri arasına girdi. AK Parti'nin ak kadroları inşallah 1 Kasım da yine tek başına iş başına gelecek. Bu anlamda beraber yol aldığımızın geminin rotadan çıkmaması için, sağ sağlim limana ulaşması için 1 Kasım akşamına kadar Türkiye'nin neresinde olursa olsun, tanıdığınız, bildiğiniz kim varsa lütfen arayalım. Bir oy deyip geçmeyelim, Bir oy ile ne olacak diye düşünmeyelim. Ülkemizin huzuru ve istikrarı için 1 Kasım da bu bir oy çok önemli" diyerek sözlerine son verdi.

ADAY KIRCALI, İLÇELERDE ZİYARET REKORUNA GİDİYOR

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Av. Orhan Kırcalı seçim çalışmalarına bütün hızıyla devam ediyor. Kırcalı, şu ana kadar Samsun ilçelerinde 10 bine yakın esnaf ziyaret etti, sivil toplum kuruluşlarıyla buluştu. Kırcalı "Biz halkımızı halkımızda bizi kucaklıyor. Sıkmadık el, çalmadık kapı, gönlüne girmediğimiz insanımız kalmayacak. Bu gayret içerisinde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Hemşehrilerimize teşekkür ediyorum" dedi. 7 Haziran'dan sonra yaşanan sürecin, AK partinin tek başına iktidar olmasının önemini ortaya koyduğunu dile getiren Orhan Kırcalı "Muhalefet partileri her şeye 'hayır' dedi. Hükümet olma sorumluluğundan kaçtı. Millet iradesi tekrar güçlü bir şekilde AK Parti'ye yönelmeye başladı. Bu yöneliş iç ve dış şer odaklarını ve Türkiye düşmanlarını yeniden harekete geçirdi. Terör silahıyla millet iradesi vurulmak istendi. AK Parti olarak PKK terör örgütü dahil tüm terör örgütlerine karşı büyük bir mücadele başlattık. Terör örgütleri bitirilme noktasına getirildi. Biz 78 milyon olarak omuz omuzayız. Biz birlik ve beraberliğimizin bozulmasına asla izin vermeyeceğiz" dedi.

AK PARTİ GENÇLERİN PARTİSİ

AK Parti Samsun Milletvekili ve AK Parti Grup Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Basri Kurt seçim çalışmalarına Vezirköprü ilçesinde devam etti. Önce gençlerle buluşan Kurt ardından esnaf ziyaretinde bulundu. Seçim öncesinde Vezirköprülü hemşehrilerinin desteğini isteyen Kurt, ilçede büyük ilgi gördü. AK Parti Vezirköprü Gençlik Kolları'nın organize ettiği programa katılan Kurt, seçilme yaşını 18'e indirileceğini belirterek "Gençlere en çok güvenen, değer veren parti AK Parti'dir. Gençlerimiz için yapacağımız çalışmaları beyannamemizde de açıkça belirttik. Gençlerimizin önünü açmak için elimizden geleni yapıyoruz" dedi. Kurt, gençlere ücretsiz internet erişimi de sağlayacağını söyledi. Eğitim alanında da AK Parti'nin bir çok yeniliğe imza atacağını söyleyen Kurt, "Genç kardeşlerimizin üzerindeki sınav baskısını azaltmak için yükseköğretime geçişteki sınavların yılda birden çok yapılmasını temin edeceğiz" dedi.

'TÜRKİYE'NİN İSTİKRARA İHTİYACI VAR'

Yaptığı ziyaretlerde halkın samimi ilgisiyle karşılaşan AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Türkiye'de yeniden istikrar, huzur ve güvenin temini için AK Parti'nin tek başına iktidar olmasının kaçınılmaz olduğunu belirtti. Demircan, vatandaşın son zamanlardaki gelişen olayları iyi tahlil etmesi gerektiği belirterek "Bugüne kadar yaptığımız gezi ve ziyaretlerimizde halkımızla gece gündüz beraberiz. Yaptığımız görüşme ve sohbetlerde vatandaşlarımızın gerçekleri artık daha iyi tahlil ettiğini gördük. Son zamanlarda Türkiye'de meydana gelen programlanmış olayların hangi amacı taşıdığını halkımız biliyor ve görüyor. Artık herkes, 1 Kasım seçiminde vatandaşın tercihinin istikrardan ve huzurdan yana olduğunu görecek. 13 yıllık AK Parti iktidarının her alandaki başarısının devam ettirilmesi gerektiğini de bilen vatandaşlarımızın yeniden AK Parti'yi tek başına iktidar yapacağını şimdiden müjdeleyebilirim" diye konuştu. Türkiye'nin dört bir yanının ateş çemberi olduğunu hatırlatan Demircan, küresel güçlerin bölgedeki güçlü ülke olma yolunda ilerleyen Türkiye'yi de bu savaşlara dâhil etmek istediklerini kaydetti. AK Parti iktidarının yürüttüğü politikalarla bu oyunların bozduğunu dile getiren Demircan, "Artık Türkiye'nin önünü hiç bir güç kesemeyecek. Çünkü Türkiye'yi 13 yıldır yöneten milli bir irade var. Uyguladığı iç ve dış siyasi ve ekonomik politikalarla ülkemizi bölgede güçlü tek devlet haline getiren AK Parti yönetimi, 1 Kasım'dan sonra tekrar iktidar yürüyüşümüzü halkımızla birlikte gerçekleştirmeye kaldığı yerden devam edecek" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Milletin partisini yine tek başına getirin'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN