Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Neva'da kaliteli yaşam başlıyor

Niksar Kayalar İnşaat ve Ekva Turizm Emlak İnşaat'ın ortak projesi olarak 2014'te başlayan Neva Konutları hızla yükseliyor. Proje Haziran 2016'da sahiplerine teslim edilecek

Giriş Tarihi: 16.11.2015
Neva'da kaliteli yaşam başlıyor
Neva Konutları Proje Satış Sorumlusu Nazan Şahin kaliteli bir hayata pencere açan projenin detaylarının SABAH Samsun'a anlattı. Şahin "10 bin 530 metrekare alan üzerine inşa edilen sitemizin her bloğunun oturumu 750 metrekare. İki bloktan oluşan Neva'da her katta 3 daire var. Köşe dairelerimizin içi 215, orta dairelerimizin içi ise 150 metrekaredir. İki blok arası uzaklık ise 50 metre. Neva'yı özel ve ayrıcalıklı yapan en önemli konulardan biri; her dairenin kendine ait, serbest ve ferah olmasını sağlayan yerleşim planı" dedi. Şahin "Neva Projesi ile evsahiplerine konforun, eşsiz bir şehir manzarasının, modern ve sosyal hayatlarını zenginleştiren ayrıcalıklarla dolu muhteşem bir yaşam projesinin kapılarını açıyoruz" dedi.

ÖNCELİK KALİTE
"Projemizde son teknoloji kalıp sistemleriyle sağlamlığı ve güvenliği ön plana çıkarttık" diyen Şahin şöyle devam etti: "Rakiplerinden her segmentte birkaç kulvar önde olan projede kullanılan tüm malzemeler birinci sınıf ve TSE belgelidir. Yapı 1. Derece Deprem Yönetmeliği'ne uygun imar edilmiş olup, inşaatta C30 beton kullanılmıştır. Uygulaması radyo temel olan projenin temel yüksekliği 150 cm'dir. Dairelerin içinde görünen ve görünmeyen tüm malzemeler; piyasanın lider markalarını bir araya getirdiğimiz bir konsept oluşturuyor. Banyo ve ıslak zeminlerimize Vitra'nın 2015 yılı vitrinlerini taşıdık. Artema'dan Parkelam'ya kadar kaliteli malzemeler kullanarak konut sahiplerinin yaşadıkları evin her metrekaresinde kaliteyi hissetmelerini istedik."

SPORLA İÇİÇE

Neva'da konut sahiplerine sporla içiçe bir hayat sunmak istediklerini belirten Şahin şöyle devam etti: "Neva Konutları; basketbolvoleybol sahası, tenis kortu, yüzme havuzu, sauna, fitness salonları toplantı salonları, mescit, çocuk havuzu, oyun parkı ve kreşin yanı sıra bahçe peyzajı, 450 metre yürüyüş parkuru, kamelyalar, açık-kapalı otoparkı ve sunduğu tüm sosyal alanlarla dikkat çekiyor. Sitemiz daha çok kadınlar ve çocuklar için tasarlandı. Her daire için 200 metrekare sosyal alan oluşturduğumuz projenin Samsun halkının büyük ilgisini çekeceğini düşünüyoruz." 'Neva'nın kadın, ses, ahenk, şiir gibi anlamları olduğunu belirten Şahin "Ayrıca akla; güç, kudret ve istikrar gibi manaları da getiriyor. Bir evin kadının gücünü oluşturan en önemli alanlardan olduğuna inanıyoruz. Böyle olunca projenin adının NEVA olmasını istedik. Neva yani 'Güçlü Kadın' adını verdiğimiz projemiz için; 'Neva yaşamınıza şiir gibi anlam katacak' diyoruz" görüşünü dile getirdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Neva'da kaliteli yaşam başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN