Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ay-yıldızlı iftarda 8 bin kişi buluştu

Geleneksel Atakum Mahalle İftarları kapsamında 8 bin kişi Atakum Belediyespor Stadı’nda buluştu. 4 mahallenin sakinleri ayyıldızın etrafında “birlik” mesajı verdi

Giriş Tarihi: 4.7.2016
Ay-yıldızlı iftarda 8 bin kişi buluştu
Atakum Belediyespor Stadı'nda 8 bin Atakumlunun aynı sofrada bir araya geldiği iftarda konuşan Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Ramazan ayının bütün güzelliklerini ilçemizde yaşıyoruz. Atakum ilçesindeki birlik ve beraberlik herkese örnek oluyor" dedi. Geleneksel Atakum Mahalle İftarları kapsamında Atakumluları aynı iftar sofrasında buluşturmaya devam eden Atakum Belediyesi, Yenimahalle, Güzelyalı, Cumhuriyet ve Atatepe mahalleleri sakinlerini ağırladı. Atakum Belediyesi, iftar buluşmasında 8 bine yakın vatandaşı aynı sofrada bir araya getirdi. Masalardan 'Ay-Yıldız' ve 'Atakum' koreografisi yapıldığı iftar buluşmasına AK Parti Milletvekili Ahmet Demircan'ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan yaptığı konuşmada karşılaştığı tablo karşısında duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

"BU TABLOYA İYİ BAKSINLAR"
Demircan, "Öncelikle Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'yı kutluyorum. İftar programlarına böylesi yoğun katılım sağlanması, Atakum'daki birliğin, beraberliğin ve sevginin ürünüdür. Ülkemizi haince planlarına alet etmek isteyenler, terör denilen bela ile bizleri birbirimizden ayrıştırmak isteyenler, bugün Atakum ilçesinde sağlanan bu tabloya iyi baksın" diye konuştu.

SPOR CAMİASI DA TARİHE GEÇEN İFTARDA
Tarihe geçen Atakum iftar buluşmasına Futbol Federasyonu Bölge Müdürü İbrahim Güven, Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Şener Aydın, Futbol Antrenörleri Derneği Başkanı Hakkı Bayrak, Atakum Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Demirkıran, AK Parti Atakum İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hamza Macit, Atakum Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Aydın ile TFF Samsun bölgesi hakemleri de katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ay-yıldızlı iftarda 8 bin kişi buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN