Belediye Meclisinde İhtisas Komisyonları Belirlendi

Giriş Tarihi: 7.4.2015 19:38 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 01:43
Belediye Meclisi’nin Nisan ayı toplantısında meclis başkan vekili, encümen üyeleri ve bir yıl boyunca görev yapacak ihtisas komisyonlarının seçimi yapıldı.
Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan başkanlığında toplanan meclisin gündeminde, iki yıl görev yapacak Meclis 1. Başkan Vekili Seçimi, 1 yıl görev yapacak. Encümen Üyeleri ile İhtisas Komisyonu Üyelerinin seçimi ve müdürlüklerden gelen konular yer aldı. Meclis toplantısında 24 madde görüşülerek karara bağlanırken, Meclis Başkan Vekili, Encümen Üyeleri ve İhtisas Komisyonları Üyeleri de yapılan açık ve kapalı oylamalarla belirlendi. Yapılan gizli oylamalar sonucunda, Meclis 1. Başkan Vekilliğine 26 oy ile Muzaffer Özdal, Encümen Üyeliklerine 23 oy ile Beytullah Karakaş, Mustafa Sarı ve Recep Oğuzcan seçildi. Açık oylama ve oy birliği ile gerçekleştirilen Meclis İhtisas Komisyonu üyelikleri de şu isimlerden oluştu:
"Plan ve Bütçe Komisyonu, Turgay Baş, Recep Oğuzcan, Elife Dilara Güngör, Fahri Çatav, Mehmet Ali Kamer. İmar İşleri Komisyonu, Ramazan Pınar, Murat Dikmen, Ramazan Özbay, Mustafa Altın, Zekeriya Yıldız. İdari İşler Komisyonu, Reşit Kızıldeniz, Dede Rıza Akgül, Mustafa Öktem, Kemal Köse, Ahmet Kapar. Kültür ve Sosyal İşler Komisyonu, Elmas Coşar, Leyla Bender, Fadime Akkuş, Hüseyin Göktaş, Muzaffer Kara. Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu,Fadime Akkuş, Muzaffer Kara, Elmas Coşar, Leyla Bender, Elife Dilara Güngör. İçişleri ve Dilekçe Komisyonu, Mahmut Selim Dülger, Hüseyin Göktaş, Muzaffer Kara, Muzaffer Özdal, Yusuf Ulaş."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karaman Belediye Meclisinde İhtisas Komisyonları Belirlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN