Tapu Ve Kadastro Genel Müdürü Davut Günay’ın ’ta

Giriş Tarihi: 6.3.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 17:52
Tapu Ve Kadastro Genel Müdürü Davut Günay’ın Kars’ta
Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Davut Günay, incelemelerde bulunmak üzere 27 Şubat 2015 tarihinde ’a geldi.
Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Davut Günay’ı Kars Havalimanında Erzurum Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Ali Ataman, Kadastro İl Müdürü Muhammet Karagüzel, Kars Tapu Müdür vekili Neslihan Geçer karşıladı.
Günay, Kars Kadastro İl Müdürlüğünü ziyaret ederek, Kadastro Müdürlüğü personelleri ile görüşerek Müdürlüğün çalışmaları hakkında bilgi aldı. Yapılan bilgilendirmede Kars Kadastro Müdürlüğü hizmet alanının tadilatının yapılması ve Tapu Müdürlüğü’nün bulunduğu binanın güçlendirilmesi gerektiği vurgulandı. Kars Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinin ortak hizmet binasının, programa alındığı ve 2015 yılı içinde projelendirilerek yapımına başlanacağı belirtildi.
Ziyaretin ardından Kars’ta bir şehir turu yapan Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Davut Günay ve beraberindekilere, Kale Cafe’de kaz ikram edildi.
Kars ve Susuz Tapu Müdürlüklerinin ziyaret edilerek çalışmalar hakkında bilgi alınmasının ardından Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Davut Günay ve beraberindekiler Ardahan iline gitmek üzere Kars’tan ayrıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tapu Ve Kadastro Genel Müdürü Davut Günay’ın Kars’ta
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN