KAÜ’de 100. Yılında Çanakkale Zaferi Paneli

Giriş Tarihi: 20.3.2015 08:58 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 11:33
KAÜ’de 100. Yılında Çanakkale Zaferi Paneli
Kafkas Üniversitesi (KAÜ), Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından “100. Yılında Çanakkale Zaferi” konulu panel düzenlendi
KAÜ, Tıp Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe Kars Belediye Başkan Yardımcısı Ferit Yenice, Rektör Yardımcılarımızdan Prof. Dr. Mehmet Çitil, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haydar Yüksek, Kars İl Müftüsü Mehmet Genç, Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Musa Karaman, Enformatik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Halit Hami Öz, akademik ve idari personelin yanı sıra öğrenciler katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Eğitim Fakültesi Türkçe Eğitimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Tazegül DEMİR Atalay’ın oturum Başkanlığı’nda panele geçildi. Panelde Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Nurhan Aydın, Yrd. Doç. Dr. Arzu Şeyda, Yrd. Doç. Dr. Oktay Kızılkaya ve Yrd. Doç. Dr. Adem Balkaya sunum yaptılar. Panelin ardından, Devlet Konservatuarı öğretim elemanları ve öğrencileri tarafından “Çanakkale Zaferi” temalı müzik dinletisi icra edildi. İzleyenler tarafından büyük bir beğeniyle karşılanan panel ve müzik dinletisinin ardından Devlet Konservatuarı öğretim elemanları ve öğrencilerine Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haydar Yüksek tarafından çiçek verilmesinin ardından panel sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KAÜ’de 100. Yılında Çanakkale Zaferi Paneli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN