Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ülkü Ocakları’ndan İl Emniyet Müdürlüğü’ne Ve İl Jandarma Alay Komutanlığı’na Ziyaret

Giriş Tarihi: 27.3.2015 09:58 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Kars Ülkü Ocakları’ndan İl Emniyet Müdürlüğü’ne Ve İl Jandarma Alay Komutanlığı’na Ziyaret
Ülkü Ocakları İl Başkanı Tolga Adıgüzel ve beraberindeki heyet, Emniyet Müdürü Faruk Karaduman ile İl Jandarma Alay Komutanı Murat Kınay’ı makamlarında ziyaret etti.
Ülkü Ocakları İl Başkanı Tolga Adıgüzel, Emniyet Müdürlüğü’ne ve jandarma Alay Komutanlığı’na nezaket ziyaretinde bulunduklarını ifade eden, Adıgüzel “Toplum huzuru ve güvenliği için büyük bir özveri ile çalışan ve bu konuda önemli başarılara imza atan Türk Polis Teşkilatı bizlerin göz bebeğidir. Hepimiz biliyoruz ki; Türk Emniyet Teşkilatı ve Kars İl Emniyet Müdürlüğü cesurca, kararlı ve etkin bir şekilde halkın güvenliğini ve huzurunu temin etmekte. Her kademesi ile özverili çalışan Kars Emniyet Müdürlüğü halkın da gönlünde yer etmiş ve takdirini kazanmış, birçok olayda canlarını tehlikeye atmakta ve cana kasteden olayların içinde kendini bulmaktadır. Emniyet teşkilatımız, bundan sonra da şerefli mazisinden ve milletinden aldığı güçle kendisine tevdi edilen görev ve sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirmeye devam edecek” dedi.
İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ziyaretiniz bizleri çok mutlu etti. Kars gibi güzel bir vatan parçasında görev yaptığımız için mutluyuz. Çok güzel bir şehir, insanı da çok iyi. Halkımızın huzuru, refahı, güvenliği için seferber olduk, gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Sadece Kars halkı bizlere inansın ve yanımızda olsun. Çünkü emniyet teşkilatını güçlü kılan halkının polisine sahip çıkıp yanında olmasından geçer ve gerçekten Kars halkı polisini çok seviyor. Bizler de vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için her ne gerekiyorsa yapacağız. Tekrar bizleri ziyaret ettiğiniz için teşekkürlerimi sunar, başarılar dilerim” diye konuştu.
Karşılıklı sohbet ve ikramların ardından Kars Ülkü Ocakları İl Başkanı Tolga Adıgüzel ve beraberinde ki heyet İl Jandarma Alay Komutanlığına geçti.
İl Jandarma Alay Komutanı Albay Murat Kınay tarafından samimi bir ortamda karşılanan, Ülkü Ocakları İl Başkanı Tolga Adıgüzel, “Mazisi şan ve şerefle dolu Türk Silahlı Kuvvetlerimizin siz değerli komutanıyla tanışmaktan çok mutlu oldum. Kapılarınızı ve yüreğinizi bizlere açtığınız için şahsım ve teşkilatım adına sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Sizler biz Türk Milliyetçilerinin, Ülkücülerin değer yargılarısınız. Geçmişten günümüze kadar necip Türk Milleti her zaman Mehmetçiğin yanında olmuş, asker gördüğü zaman gözleri dolmuş, tarifsiz bir gurur ve mutluluk yüzünde hâsıl olmuştur. Yüce Rabbim her zaman yar ve yardımcınız olsun” şeklinde konuştu.
İl Jandarma Alay Komutanı Albay Murat Kınay, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Albay Kınay, şunları söyledi:“Ziyaretiniz bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Kars gibi kadim bir şehirde görev yapmak gurur verici. Şuna emin olun ki; Türkiye Cumhuriyeti Devleti çok büyük ve güçlü bir devlettir. Hep beraber ülkemizin güçlü yarınlara ulaşması için mücadele etmeliyiz. Elimizde kalan son vatan parçasına ne pahasına olursa olsun sahip çıkmalıyız. Tekrar ziyaretlerinizden dolayı teşekkürlerimi sunar, başarılar ve hayırlı görevler dilerim.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kars Ülkü Ocakları’ndan İl Emniyet Müdürlüğü’ne Ve İl Jandarma Alay Komutanlığı’na Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN