Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sarıkamış Ülkü Ocakları Başkanlığı’nda Görev Değişikliği

Giriş Tarihi: 2.4.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Sarıkamış Ülkü Ocakları Başkanlığı’na Tolga Bican getirildi.
Sarıkamış Ülkü Ocakları Binası’nda gerçekleştirilen devir teslim töreninde konuşan, Kars Ülkü Ocakları Başkanı Tolga Adıgüzel, Ülkü Ocaklarının yaklaşık 50 yıldır önemli bir misyon üstlendiğini söyledi.
Gençlerin, ülkücü bilinç ve sorumlulukla bu hareketin içinde çalışmalarını sürdürdüğünü kaydeden Adıgüzel, “Bizim hareketimizde makamlar önemli değildir. Önemli olan verilen görevi usul, erkan içinde şerefle yerine getirmektir. Bu ocak’ ta şimdiye kadar görev yapmış bütün başkan ve üyeler hakkıyla hizmet etmişlerdir. Bundan sonrada bu hizmet anlayışı devam edecektir. Önümüzde Milletvekili seçimleri var. Bütün arkadaşlarımızın partimize var gücüyle çalışmalarını bekliyorum. Sizden ocağımıza, partimize daha çok sahip çıkmanızı istiyorum” dedi.
Bunun bir bayrak yarışı olduğunun altını çizen Adıgüzel, iki yıldır Sarıkamış Ülkü Ocakları Başkanlığını yürüten Önder Durak’a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Adıgüzel, Sarıkamış Ülkü Ocakları Başkanlığını getirilen Tolga Bican’a Kuran-ı Kerim ve Türk bayrağını teslim ederek başarılar diledi.
MHP Sarıkamış İlçe Başkanı Zülküf Koçak’da, başkanlığa getirilen Tolga Bican’la ocağın başarılı çalışmalara imza atacağını ümit ettiklerini ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sarıkamış Ülkü Ocakları Başkanlığı’nda Görev Değişikliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN