Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sarıkamış’ta Trafik Ekiplerinden Sürücülere Ramazan Uyarısı

Giriş Tarihi: 18.6.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 18.6.2015 15:23
Sarıkamış’ta Trafik Ekiplerinden Sürücülere Ramazan Uyarısı
Sarıkamış’ta trafik ekipleri, Ramazan dolayısıyla trafikte yaşanabilecek olumsuzluklara karşı sürücüleri uyardı.
Sarıkamış girişinde Karayolları Bakım Şefliği mevki’inde uygulama yapan trafik ekipleri, durdurdukları araç sürücülerine broşür dağıttı, dikkatli olmalarını yönünde uyarılarda bulundu. Sürücülere bazı trafik bilgilerini de hatırlatılan polisler, sürücülerden trafik kurallarına uymaları konusunda hassas davranmaları istendi.
Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amiri Komiser Nurettin Can Şenol, belirli zamanlarda yaptıkları trafik uygulamalarını Ramazan dolayısıyla arttırdıklarını belirtti.
Şenol, Ramazan’da hava ısısının artması, oruç tutan sürücülerde dikkat dağılması nedeniyle olabilecek kazalara davetiye çıkarmamak için sürekli uyarıda bulunacaklarını söyledi.
Nurettin Can Şenol, “Önemli olan vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğidir. Yaz aylarının sıcak olması ve Ramazan ayı nedeniyle oruçlu olarak trafiğe çıkan sürücülerimizi yorgunluk, uyuşukluk ve uyku halinden dolayı trafikte yaşanabilecek olumsuzluklara karşı uyarıyoruz. İlçe emniyet müdürlüğü olarak sürücülerimizden olumsuz bir durumun yaşanmaması için trafik kurallarına uymalarını, emniyet kemerlerini mutlaka takmalarını ve hız yapmamalarını istiyoruz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sarıkamış’ta Trafik Ekiplerinden Sürücülere Ramazan Uyarısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN