Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nden Gerçeği Aratmayan Tatbikat

Giriş Tarihi: 3.7.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 3.7.2015 14:24
Kars Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nden Gerçeği Aratmayan Tatbikat
’ta itfaiye Müdürlüğü ile AFAD ekiplerinin ortaklaşa düzenlediği yangın tatbikatı gerçeği aratmadı.
Kars Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından yangın tatbikatı yapıldı. İtfaiye garajında gerçekleştirilen yangın tatbikatı gerçeği aratmazken, tatbikatta temsili olarak çıkartılan yangın sırasında ekipler, söndürme ve kurtarma çalışmaları yaptı.
Yangın Tatbikatını izleyen Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta’ya yangına müdahale, yangından korunma ve yangın esnasında yapılacaklar konusunda İtfaiye Müdürü Cemil Acay tarafından bilgi verildi.
Tatbikatı yerinde izleyen Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, “Yapılan bu tatbikatla birlikte, Kars Belediyesi İtfaiyesi de her zaman göreve hazır olduğunu bizlere gösterdi.” dedi. Karaçanta, düzenlenen tatbikatlarla itfaiye ekibini yaşanması olası olaylara karşı hazır hale getirmeyi amaçladıklarını belirterek, "Bu tür tatbikatlar yaparak elemanlarımızı daha etkin ve hazır hale getireceğiz” dedi.
Başkan Karaçanta, tatbikattan dolayı İtfaiye ile sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Yıldız, İtfaiye Müdürü Cemil Acay, itfaiye personeline ve AFAD ekiplerine teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kars Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nden Gerçeği Aratmayan Tatbikat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN